edgier25

WordPress – Wiadomości

Wyskoczył Zorro przez okno ……. konia nie było ?! – połamał ręce i nogi

Posted by edgier25 w dniu 29 lipca 2013


Ten przypadek zasługuje na szczególną uwagę i choć aktorów jak widać może być wielu – to sama historia zawsze ma ten sam wątek no i nie inaczej…   takie samo zakończenie „KTOŚ PUKA DO DRZWI”

A było to tak : Pewnego Dnia…….

Przyjeżdża Zorro na koniu do panienki i mówi do konia: 
– Ty czekaj tutaj, bo jak przyjedzie jej stary, to ja wyskoczę przez okno i odjedziemy. 
Zorro z panienką zabawiają się w domu, aż tu nagle słychać walenie do drzwi. Zorro wyskoczył przez okno, a panienka otworzyła drzwi.

Patrzy, a tu koń stoi w drzwiach i mówi: 
– Powiedz Zorro, że w razie czego to jestem na dole.

edgier25

KRAŚNIK. Seksskandal !

Kochanek radnej wyskoczył przez okno…..

Takiej afery politycznej o wybitnie erotycznym zabarwieniu jeszcze w Kraśniku nie było. Miejska radna PiS Anna B. (40 l.) i jej partyjny towarzysz Piotr B. (45 l.), pracujący jako szofer burmistrza, zostali nakryci przez swych partnerów w tajnym miłosnym gniazdku. Biedny kochanek wyskoczył ze strachu przez okno. I połamał nogi.

Radna PiS porzuciła połamanego kochanka

Wstyd, ból i sromota… Nie wiadomo dokładnie, kiedy spokojny Piotr B. zbliżył się do atrakcyjnej blond radnej. Uczucie wybuchło z wielką siłą, podsycane SMS-ami. Anna B. wysyłała ich setki.

– To sprawy partyjne, daj spokój – Piotr B. uspokajał swoją oficjalną partnerkę. Ale ta znalazła dowody zdrady. Pod dywanikiem w samochodzie ukrył on tajemny telefon, a w nim kontakt „kochanie”, łączący właśnie z Anną B. Mąż radnej, kraśnicki przedsiębiorca, również coś podejrzewał. Jego żona odeszła od niego i nie powiedziała, dlaczego. Wynajęła kawalerkę. To tam właśnie zbiegły się drogi całej czwórki. Kochankowie w środku, ich partnerzy pod drzwiami.

Radna PiS porzuciła połamanego kochanka

Tyle razy wyznawała mu miłość. Obsypywała czułościami i ssała setki……… (przepraszam słała setki) SMS-ów. Ale kiedy połamany kochanek leżał pod oknem Anny B. (40 l.), radnej PiS z Kraśnika, ta pozostała nieczuła na jego jęki. Bała się odezwać, bo z drugiej strony, pod drzwiami stał zazdrosny mąż. Obawa przed skandalem była silniejsza…

Rozrywające serce jęki usłyszeli sąsiedzi radnej. Pootwierali okna i… oniemieli. A kiedy już doszli do siebie, ruszyli pechowcowi na ratunek. Jak już pisaliśmy, Piotr P. (45 l.), kochanek radnej i także członek PiS, połamał się, uciekając z mieszkania ukochanej. Skoczył z okna, bojąc się nakrycia przez własną partnerkę i męża Anny B.

– Walnął o ziemię, aż huknęło – opowiadają nam świadkowie. – Pogruchotał sobie obie nogi w kostkach i rękę. Jęczał z bólu i prosił o pomoc – dodają.

Co zrobiła Anna B.?

Słysząc i widząc przez okno, jak strasznie cierpi jej ukochany mężczyzna, Anna B. nie wyszła nawet za próg domu. Została w kawalerce, którą wynajęła, by spotykać się z Piotrem. Nie chciała stanąć oko w oko z ludźmi, których okłamywali.

– Byliśmy cały czas pod drzwiami jej mieszkania. Na pewno nie wychodziła – opowiada nam była partnerka mężczyzny. – Gdzie podziała się jej miłość?

Mężczyzna cały czas leży w szpitalu. Prawdopodobnie zostanie kaleką. Czy będzie wtedy podobał się jeszcze swojej radnej?

edgier25

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: