edgier25

WordPress – Wiadomości

KOMETA ISON C/2012 S1 JEST NIEBEZPIECZNA !

Posted by edgier25 w dniu 20 sierpnia 2013


PLANOWY PRZELOT KOMETY ISON  MA NASTĄPIĆ W LISTOPADZIE 2013 LECZ JEST JUŻ WIDOCZNA NA NIEBIE W JEJ PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ CZĘŚCI. NAUKOWCY OPRACOWUJĄ NIEPOMYŚLNE DLA NAS WYPADKI, KTÓRE SĄ BARDZO PRAWDOPODOBNE. 

snapAHD037 2013-08-21, 00_37_55

Comet Ison more like Zion to me I say! Comet Ison has other planets following it…. Nibiru could be here sooner than what was stated it’s speeding up much faster. i do believe August 17th through the 26th 2013 is impact time. but im not certain im getting inside information by someone that has retired from Nasa and has his own head quarters in Alaska. he is ready for what is coming and humanity has no clue. the sad think its Americans choose to listen to media lies.

TRANSLATOR

Kometa Ison bardziej przypomina Zion mogę powiedzieć! Comet Ison ma inne planety po nim …. Nibiru może być tu wcześniej, niż to, co stwierdził to przyspieszenie o wiele szybciej. Wierzę, 17 sierpnia przez 26. 2013 czas oddziaływania. ale nie jestem pewien, im uzyskiwanie poufnych informacji przez osoby, które na emeryturę z Nasa i ma swoje sztabie na Alasce. on jest gotowy na to, co nadchodzi, a ludzkość nie ma pojęcia.smutne, że jej Amerykanie zdecydują się słuchać kłamstw mediów.

ISON KOMETA C/2012 S1 LISTOPAD 2013 – LECI DO NAS W TOWARZYSTWIE INNYCH CIAŁ. Po niebie przemknie jedna z najjaśniejszych komet w historii. Kometa S1 będzie jaśniejsza od Księżyca w pełni  i Wenus w pełnej okazałości. Komecie ISON  towarzyszy od 700 do 70000 mniejszych obiektów i z pewnością nie ma w tym nic z przesady

Ogon najbardziej oczekiwanej komety ma już ponad 90 tys. km Badacze wyliczyli też, że koma (czyli inaczej głowa) komety ma około 5 tys. km średnicy. Pylisty ogon ciągnie się natomiast na prawie 92 tys. km, daleko poza pole widzenia Hubble’a.   ISON prawdopodobnie będzie najbardziej efektownym zjawiskiem tego rodzaju obserwowanym na Ziemi od kilkudziesięciu lat. 28

etykieta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: