edgier25

WordPress – Wiadomości

Wałęsa: „strzelać do kibiców”. Jego słowa komentuje Krzysztof Wyszkowski

Posted by edgier25 w dniu 20 sierpnia 2013


„NAM STRZELAĆ NIE KAZANO”

OJ TAM , OJ TAM

DO POLAKÓW MOŻNA !

Lech Wałęsa był kiedyś uhonorowany Pokojową Nagrodą Nobla. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Po latach chciał najpierw „pałować” protestujących związkowców, a teraz ogłosił, że do kibiców powinno się strzelać. Krzysztof Wyszkowski, legendarny działacz „Solidarności”, z ironią skomentował słowa byłego prezydenta.

Do absurdów wygadywanych przez Lecha Wałęsa można byłoby się przyzwyczaić, ale były prezydent wciąż potrafi zadziwiać. Jeśli istnieje możliwość odbierania Pokojowej Nagrody Nobla, to człowiek nawołujący do strzelania do innych ludzi powinien znaleźć się na czele listy do weryfikacji. A tak właśnie Wałęsa zachował się w reakcji

na informacje o wydarzeniach w Gdyni:

„Powinny być narysowane trzy linie. Jedna linia – słuchajcie: dotąd można, a dalej nie wolno wchodzić, ale się za to nie obrywa. Następna linia – uważaj, bo będziesz rozliczony, ponieważ cię filmujemy. I trzecia linia – jak tam wejdziesz, to musisz dostać po nosie, ze strzelaniem włącznie”.

Słowa Wałęsy z sarkazmem podsumował Krzysztof Wyszkowski, legendarny działacz „Solidarności”, który napisał na Twitterze:

Wałęsa ostrzega: „jak tam wejdziesz, to musisz dostać po nosie, ze strzelaniem włącznie”. A sam wszedł na komendę w 70. i nic mu nie zrobili.

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: