edgier25

WordPress – Wiadomości

Wystraszył policjantów kutasem – potem udokumentował ,że jest Palikota asem.

Posted by edgier25 w dniu 4 października 2013


Poseł Adam( lał na mur )Rybakowicz pokazał policjantom penisa,

potem legitymację poselską.

 

Jakaś dziwna moda na ekshibicjonizm dopadła posłów. Dopiero co Adam Hofman (33 l.) przechwalał się rozmiarami swojego penisa. Jego konkurent polityczny z Ruchu Palikota Adam Rybakowicz (29 l.) poszedł dalej. Policjantom, którzy wykonywali swoje obowiązki służbowe, okazał swój członek i legitymację poselską.

snapAHD050 2013-10-04, 21_41_22

W miniony weekend poseł Ruchu Palikota bawił się w Bydgoszczy. Był na nogach i skory do zabawy jeszcze około godz. 2.30 nad ranem. Wtedy poseł spotkał na drodze policjantów. Interweniowali, bo młody mężczyzna sikał w centrum miasta, przy ulicy Mostowej, koło restauracji Sowa.

Stróże prawa zwrócili posłowi uwagę, że źle robi, choć jeszcze nie wiedzieli, z kim mają do czynienia.Szybko jednak się przekonali, że mają do czynienia z politykiem. Bo ten zamiast grzecznie przeprosić, zamachał przed policjantami legitymacją poselską. Funkcjonariusze sporządzili notatkę, ale nie mogli zatrzymać posła, bo chroni go immunitet. To wersja policji.

Poseł przyznaje, że sikał, ale przekonuje, że niczym się nie zasłaniał, a już na pewno nie legitymacją. I to nie tylko dlatego, że ręce miał zajęte.

– Byłem pod wpływem alkoholu – przyznaje szczerze. I dodaje: – Tak, pokazałem legitymację poselską, ale tylko dlatego, że nie miałem żadnego innego dokumentu.

Adam Rybakowicz nie należy do czołówki najbardziej znanych parlamentarzystów. Startując do Sejmu, był jedynym kandydatem z Podlasia, który nie miał doświadczenia politycznego. Posiadał za to pięć sklepów spożywczych, w tym największy nocny w Augustowie. Teraz, jak widać, usilnie pracuje, by go poznano.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: