edgier25

WordPress – Wiadomości

12,800 lat temu super cywilizacja ludzka została zmieciona przez mega kataklizm !

Posted by edgier25 w dniu 13 października 2013


Cosmic Impact Wiped Out Woolly Mammoths: New Evidence For Global Destruction From Outer Space 12,800 Year Ago, Tons Of Spherules Found On 4 Continents

Na ziemi działo się coś tak drastycznego i jednocześnie obejmującego swym zasięgiem całą planetę, że mówienie o ewolucji jest wielkim nieporozumieniem, super cywilizacja ludzka została zmieciona przez mega kataklizm !

jesteśmy obecnie tylko małym odbiciem świetności tamtej mega super cywilizacji przekraczającej wymiar materialny !

File 19180

Kataklizm na Ziemi mogła wywołać asteroida lub kometa w bezpośrednim starciu z nasza planetą . Dowodem na to jest przebadana próbka węgla zamienionego w kryształ tego typu przypadki zachodzą pod wpływem  i bardzo wysokiej temperaturze. Reakcja podobna po uderzeniu pioruna. Znaleziska zostały zabezpieczone na 4 kontynentach.

Więc jakby nie patrzył i nie tłumaczył jedno jest pewne kataklizm objął całą nasza planetę i swoim niszczycielskim ogniem objął całą powierzchnię.

Inne już opisane  odkrycia przez naukowców odnośnie radioaktywnego  pierwiastka Polonu 212 i jego przyczyny powstania są podobne do tych tutaj i też mówią jasno i wyraźnie pierwiastek powstał na skutek wysokiej temperatury , a skały na Ziemi uformowały się w sposób bardzo szybki – skorupa Ziemska musiała ostygnąć w ciągu 24 sekund taką żywotność posiada pierwiastek polon 212 i inne dowody nie wchodzą w rachubę.

 

Więc dla nas nie ma większego znaczenia co pieprznie  w Ziemie… czy to będzie kometa ISON , Encke czy tez nowo narysowana asteroida TV80- skutek będzie taki sam . 

http://beforeitsnews.com/space/2013/05/cosmic-impact-wiped-out-woolly-mammoths-new-evidence-for-global-destruction-from-outer-space-12800-year-ago-tons-of-spherules-found-on-4-continents-2460044.html

WYZNANIE PRACOWNIKA FEMA NA VIDEO – J. angielski

http://beforeitsnews.com/u-s-politics/2013/10/confession-of-a-fema-employee-video-2448520.html

Komentarze 2 to “12,800 lat temu super cywilizacja ludzka została zmieciona przez mega kataklizm !”

 1. Krzychu said

  Skoro tamta super cywilizacja była tak potężna, to dla czego nie potrafiła poradzić sobie z takim drobiazgiem jak kawal szmula czy innego śmiecia??

  Polubienie

  • edgier25 said

   Wychodzi na to, że każda cywilizacja nie wiadoma jakby nie była rozwinięta i tak jest bezsilna w obliczu zjawisk niereformowalnych . Jedyne co można zrobić to spierdalać jak najdalej – o ile się uda.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: