edgier25

WordPress – Wiadomości

UWAGA DRASTYCZNE FOTO NIE DOPUSZCZAĆ DZIECI !!! ZUPA Z PŁODÓW LUDZKICH

Posted by edgier25 w dniu 13 października 2013


UWAGA DRASTYCZNE FOTO NIE DOPUSZCZAĆ DZIECI !!!

UWAGA DRASTYCZNE FOTO NIE DOPUSZCZAĆ DZIECI !!!

UWAGA DRASTYCZNE FOTO NIE DOPUSZCZAĆ DZIECI !!!

UWAGA DRASTYCZNE FOTO NIE DOPUSZCZAĆ DZIECI !!!

edgier25

Robią zupę z nienarodzonych dzieci.

Te zdjęcia wstrząsnęły światem!

Niestety, to nie fotomontaż! Te wstrząsające zdjęcia zostały zrobione w jednej z prowincji na południu Chin. Nie tylko w tym regionie przygotowywanie potraw z nienarodzonych dzieci jest coraz powszechniejsze. Bo podobno poprawiają zdrowię i potencję.

zupa z nienarodzonych dzieci

Jak donosi magazyn „The Seoul Times”, najcenniejsze są płody dzieci tuż przed porodem, które zmarły śmiercią naturalną. Handlarze zarodkami są za nie w stanie zapłacić nawet 2000 yuanów. Dzieci z aborcji są warte na czarnym rynku kilkaset yuanów.Jak zdobywają zwłoki nienarodzonych dzieci? Handlarze skupują płody bezpośrednio od rodziców, którzy decydują się na aborcję, albo ze szpitali. Najwięcej nienarodzonych dzieci, które poddane zostały aborcji to dziewczynki. Bo są dla społeczeństwa mniej pożyteczne a ich utrzymanie kosztuje więcej. Magazyn pisze o małżeństwie, które ma dwie córki i zdecydowało się przerwać ciążę, kiedy okazało się, że urodzi się kolejna dziewczynka.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Do tego dochodzi jeszcze polityka rządu, który od dziesiątek lat naciska na posiadanie tylko jednegodziecka przez każdą parę. Próbą oficjalnego wytłumaczenia doniesień o zjadaniu płodów w Chinach ma być działalność Zhu Yu, artysty, który miał wymyślić i zrealizować ów kontrowersyjny projekt „Jedzenie ludzi„.

Jednak media donoszą, iż przemysł przetwarzania prawdziwych płodów z roku na rok się rozwija. Wszystko przez kult, jakim Chińczycy darzą dbanie o zdrowie. Wszelkie kosmetyki, posiłki i suplementy, które mają poprawić ich kondycje cieszą się ogromna popularnością. Stąd wziął się też proceder gotowania nienarodzonych dzieci. Chińczycy wierzą, że zupa z płodów jest zdrowa, wzmacnia organizm i poprawia odporność. A nawet wspomaga potencję i seksualne zdolności.

ZUPA Z PŁODÓW LUDZKICH (5)

„The Seoul Times”

http://www.se.pl/wydarzenia

Jeżeli w zawartych zdjęciach tkwi prawda to mamy do czynienia z ostatnim etapem ludzkich odruchów. Po obejrzeniu tego materiału nie powinniśmy mieć już żadnych złudzeń co do nazwania ziemskiego padołu „Dzisiejszą Sodomą i Gomorą ” . Mamy już na dzień powszedni wszelkiej maści  kurewstwa z różnymi odłamami Homo…. nie wiadomo akceptowalne we wszystkich krajach pod egidą szatańskich planów elit rządzących na świecie przesiąkniętą nienawiścią do ludzi. Brak poszanowania do tradycji rodzinnych , wpierdalanie się na siłę rządzących w wychowanie dzieci co w późniejszym etapie może zaowocować kanibalizmem ( bo kto będzie w stanie wytłumaczyć ,że to jest coś złego) Pełen asortyment  wojen w tle o lepsze jutro –  pytanie tylko brzmi czyje ? Depopulacja wisi w powietrzu z kanibalizmem włącznie.  Taki świat musi zniknąć .  A czy się odbuduje ……  Nie wiem. Z takim scenariuszem Nigdy!! 

MAMY DOWÓD NA TO ,ŻE:

NA ZIEMI JEST PRZELUDNIENIE I LUDZIE ZROBIĄ WSZYSTKO , ABY PRZEŻYĆ .

MAMY DO CZYNIENIA Z LUDZKĄ FOBIĄ  CO JEST NIEBEZPIECZNE BO SKORO W CHINACH WPADLI NA TEN POMYSŁ TO DLACZEGO NIE INNYCH KRAJACH….?

MAMY POKAZ SIŁY CHIŃCZYKÓW MÓWIĄCY PATRZCIE JAKIE TO Z NAS  TWARDZIELE I SKURWIELE ….?

MAMY POKAZ INTERPRETACJI BIBLIJNEJ  MÓWIĄCY O KOŃCU CZASU NA ZIEMI….  ?

Komentarze 2 to “UWAGA DRASTYCZNE FOTO NIE DOPUSZCZAĆ DZIECI !!! ZUPA Z PŁODÓW LUDZKICH”

  1. Piotr said

    Zbyt bardzo nie podniecajmy się, ludzie (no powiedzmy, że ludzie) od początku swego istnienia, użyję tu słownictwa z artykułu, wpierdalali siebie nawzajem (dosłownie). I robią, to regularnie do dzisiaj w różnych miejscach na ziemi, w różnych kulturach i na wszystkich poziomach ucywilizowania. Smutne to, ale taka jest prawda. Przykładów można by mnożyć, i nie chodzi tylko o praktykę mordów rytualnych w pewnej pseudokulturze, czy kanibalizm w dzikich ostępach Afryki. Tzw. „ucywilizowanego” kanibalizmu, na różnych kontynentach, jest zdecydowanie więcej. Świat ludzi w swej istocie jest tylko bardziej zdegenerowaną formą życia, potwierdzeniem tego są np. konflikty wojenne, mordy nienarodzonych (nazwane eufemistycznie aborcjami) i narodzonych (eutanazje), czy degeneracja wyzyskiwanych (niewolonych). Wzajemne wyrzynanie się i bierność (przyzwolenie), to ulubione zajęcie dla większości ludzi…tak było i tak jest dalej.

    Polubienie

  2. aga said

    Huje a nie ludzie kurwiarze zwyrodnialce

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: