edgier25

WordPress – Wiadomości

Globalne ocieplenie-Zlodowacenie-Globalny potop-Golfosztrom już nie istnieje ???

Posted by edgier25 w dniu 6 listopada 2013


Następny film opublikowany na stronie YT w wydaniu rosyjskim przynosi następne smutne fakty odnośnie katastrof jakie mogą nas spotkać i to w nie tak odległym czasie. Poruszony został temat globalnego ocieplenia , który postępuje krok po kroku co to oznacza ?  Oznacza to tyle – jak już większość raczyła zauważyć , topnienie lodowców tych na południu i północy w skali nie spotykanej. Naukowcy z Rosji postanowili to wytłumaczyć w bardzo przyzwoity sposób – sposób ogólnie zrozumiały , a nie jakiś tam zachodni zakłamany bełkot , który do niczego tak na prawdę nie prowadzi. Proszę pamiętać ,że nic się nie dzieje tak do razu lecz postępuje powoli , a nie na zasadzie pstryknięcia palcami i już jest – nie. Mówi się o tym często i należy mieć to na uwadze.

Naukowcy nawiązują do historii tej bardziej odległej , gdzie zapiski w postaci hieroglifów pobrane na różnych kontynentach  świadczą wyraźnie o pojawieniu się globalnych potopów już w przeszłości co daje nam wyobrażenie iż cykl , a można tak to nazwać  jest czymś samopowtarzalnym w dziejach Ziemi .

I tak woda, która powstała z roztopów lodowców musi gdzieś odparować więc mamy nadmiar chmur i deszcze , ulewy  prowadzące do zalań wielu miejscowości  itd.  Newsy nie kłamią , z tym problemem boryka się cały świat. Temu wszystkiemu towarzyszą prądy niosące za sobą zimne lub ciepłe powietrze – takim znanym nam najbardziej w ostatnich czasach jest prąd zatokowy Golfosztrom , którego zadaniem było niesienie ciepłego klimatu od zachodu europy i tym samym ogrzewanie kontynentu europejskiego mającego coś w rodzaju hamulca  dla zimnego frontu pochodzącego z Syberii .

Kiedy doszło do katastrofy ekologicznej w zatoce meksykańskiej , gdzie szyb należący do BP( proszę się nie kierować przynależnością szybu to nie ma nic wspólnego z planami pewnych osób)  dokonał skażenia wód zatoki nikt nie zdawał sobie sprawy co to oznacza dla ludzi dla europy ? Prąd zatokowy golfosztrom własnie odbija się w tym miejscu i kieruje na wyspy brytyjskie i dalej w głąb europy aż po Ural  , teraz już tak nie jest co można też zauważyć  na filmie – ciepły prąd zawraca na wysokości kontynentu afrykańskiego i kieruje się na południe , a dalej na północ mamy już tylko zimne masy . Czy ten  prąd będzie w stanie powrócić – ciężko powiedzieć za to jedno jest pewne zimy będą ciężkie tzw. syberyjskie i trzaskający mróz. Masa zimnego powietrza będzie postępować od północy względem nachylenia osi ziemi , a mamy przechyl 12st względem Syberii i tam właśnie będzie się wylewać zimno i posuwać w głąb kontynentów- co roku zimniej  czyli więcej wody , więcej chmur , więcej zimna . Wracając do Golfosztromu i katastrofy w zatoce meksykańskiej można odnieść takie wrażenie jakby to zostało ukartowane przez cwaniaków  tego świata i celowe wręcz działanie ?? Kto zdaje sobie sprawę jak biegnie droga prądu zatokowego ten wie ,że jest to jedyny taki prąd , który jest uwarunkowaniem klimatu na naszym kontynencie.  (ahd)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: