edgier25

WordPress – Wiadomości

Kometa C 2012 s 1 zahaczy Ziemię ogonem ?

Posted by edgier25 w dniu 8 listopada 2013


Czy to jest możliwe ?

Na poniższym obrazku widać to dość dobitnie .  

Czy należy obawiać się gradu meteorytów ? 

ison 2013

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Kometa C 2012 s 1 zahaczy Ziemię ogonem ?”

 1. D.I. said

  Ta kometa,która powróciła to kometa Cezara z 44 r.pne. Stała na niebie kiedy zamordowano Juliusza Cezara w Rzymie.Kometa ta powraca co 1025 lat.
  Kiedy sprawdziłam cykle jeszcze jednej komety Stephana-Otherma, która już się zbliża Słońca,przyjdzie w 2018 r. na stulecie upadku Austro-Węgier i austriackich Habsburgów, w 100-lecie upadku Królestwa Prus i Hohenzollernów a także w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.to odejmując co 37 lat wstecz obliczyłam, iż w 44 r. pne razem z kometą Cezara stała na niebie właśnie kometa Stephena-Othermy, jedyna znana do dziś kometa uranowa.Być może jest to fragment komety Cezara,który wytworzył się z tej właśnie komety podczas przejścia jej obok któregoś z księżyców Urana i tam został przez tę planetę schwytany?.
  A już zbliża się kometa Olbers,z Rodziny Komet Neptuna,o obiegu co 69-72 lata,Tempel II na r. 2015,Pons-Winnecke,a także inne komety z Rodziny Komet Jowisza.
  Wszystkie mają dramatyczny wydźwięk w historii państw i narodów.W Polsce przed stuleciami oszukiwano Polaków i wykorzystywano powroty wielkich komet do wszczynania powstań:listopadowego,styczniowego,wielkopolskiego,powstań śląskich,powstania warszawskiego.Naród krwawił i ginął, państwo upadało, powstania tez upadały a zastępy zesłańców szły na Sybir i pracowały na tej nieludzkiej ziemi , tam umierali i użyźniali niewdzięczną i krwiożerczą rosyjską ziemię.
  Oby podczas powrotu obecnych wielkich komet zapłacili za te rzezie na naszym Narodzie!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: