edgier25

WordPress – Wiadomości

Ludzie uczciwie myślący w UE – WYJĄTKI….

Posted by edgier25 w dniu 24 listopada 2013


TRZEBA KONIECZNIE NAGŁOŚNIĆ TĘ WYPOWIEDZ, bo media walą głupa na zlecenie polityków. Tylko brytyjski poseł Godfrey Bloom w europarlamencie miał odwagę powiedzieć prawdę. A ludzie sami podświadomie nie chcą oglądać smutnej prawdy, bo mają kilkanaście teleturniejów, telenowel i innego badziewia na odwrócenie uwagi od ważnych rzeczy.

kubbaa2

 Czy ja dobrze pamiętam, że w roku bodajże 1992 wówczas poseł – Janusz Korwin Mikke postulował żeby nie uchwalać budżetu z deficytem i nie zadłużać państwa? Przez zgromadzenie posłów w parlamencie został wyśmiany a pomysł trafił na śmietnik historii.Tak, no w końcu kto by słuchał takiego wariata. Zakaz zadłużania państwa? Zakaz okradania obywateli przez dodruk pieniędzy? Co to za głupie pomysły. Lepiej na PO GŁOSOWAĆ.

Niestety 100% racji chłop powiedział, a co smutniejsze on nie odkrył niczego nowego. A to co jest najbardziej smutne że nie wszyscy sobie z tego zdają sprawę.No i co z tego, że z tego kraju. To, że z niego pochodzi nie znaczy, że się zgadza z jego złodziejskimi i barbarzyńskimi praktykami . Nie oceniaj pojedynczego człowieka miarą cudzej przeszłości, ani działaniami innych ludzi, za które on nie jest odpowiedzialny. Słuchaj co gościu ma do powiedzenia, bo mądrze mówi, a pochodzenia przecież sobie gumką nie wymaże z papierów.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: