edgier25

WordPress – Wiadomości

WOJCIECH CEJROWSKI – PLAC ZBAWICIELA TO NIE PLAC PEDERASTÓW !!!

Posted by edgier25 w dniu 25 listopada 2013


 PLAC ZBAWICIELA TO NIE PLAC PEDERASTÓW !!!

Dlaczego kościół milczy w tej sprawie??…bardzo dziwne

Cejrowski zawsze potrafił jednym zdaniem powiedzieć jak jest…

Krótka i treściwa wypowiedź   w której  zawarta została prawda o kierunku polityki antychrześcijańskiej  prowadzonej przez ten rząd i jemu podobnych. Na takie argumenty jest tylko jedna metoda – metoda siły  – siły jaką dysponuje naród Polski.

Innej drogi nie przewiduje się  ze względu na charakter wystąpień przeciwko wierze , przeciwko narodowi, przeciwko tradycji narodowej !!  Są to rządy pederastów jak to trafnie ujął Cejrowski.

Dlaczego kościół milczy ???

Odpowiedź bardzo prosta – afery ,które wszcząsnęły kościołem o charakterze pedofilskim nie napawają entuzjazmem do walki o ten zbożny cel jakim jest walka z pederastami im podobnym. Kościół ma swój ogromny problem z którym musi się uporać . Napiętnowanie kościoła było strzałem w dziesiątkę , aby zamknąć usta całemu chrześcijaństwu i tym samym wynieść na ołtarze pederastów ze swoimi obrządkami . Pod pretekstem miłości , która jest tylko przykrywką do dalszej destabilizacji tradycji chrześcijańskiej na całym  świecie . Tradycyjna rodzina w dzisiejszych czasach jest niczym zaś stawia się pederastów jako wzór cnót i wzór do naśladowania –

pytam się kurwa w , którym momencie zboczeńcy mają być moralnym wyznacznikiem?!

Komentarzy 6 to “WOJCIECH CEJROWSKI – PLAC ZBAWICIELA TO NIE PLAC PEDERASTÓW !!!”

 1. Dziekan said

  Człowiek może być jeszcze dumny , że tacy ludzie jak Cejrowski – posiadający dostęp do mediów nie owija tematu w gówno lecz potrafi z konkretnym akcentem zaakcentować swój sprzeciw i niezadowolenie , a wręcz oburzenie . Bardzo prawidłowe podejście !!!

  Polubienie

 2. tumry said

  Wystąpienie Wojciecha Cejrowskiego OK. Ty jednak Szanowny edgier25 twierdząc, że kościół milczy w sprawie wiadomej instalacji na Placu Zbawiciela (tak zrozumiałem tekst) jesteś, wydaje się, niekonsekwentny. Przecież Pan Wojciech należy do kościoła, zatem zabiera on w tej sprawie głos ustami wiernych. Zapewne pisząc o kościele miałeś na myśli duchownych, jednak oni też wcale nie milczą. Może chodzi o episkopat. Rzeczywiście zdaje się, że nie wydał on w wiadomej sprawie żadnego oświadczenia. Nie zrobił jednak tego, nie ze względu na pederastię czy pedofilię wśród duchowieństwa, która wyraża się ułamkami procenta (dane amerykańskie), tylko z powodu raczej pewnej trudności w krytykowaniu czegoś co jest wytworem wolnego wyboru. Wytwór zaś sam w sobie nie niesie treści grzesznych. Jest to sprawa raczej dobrego smaku, choć w zamierzeniu usytuowanie instalacji w tym miejscu jest oczywiście prowokacją. Ale z tym powinniśmy sobie poradzić po najbliższych wyborach w mieście – samorządowych w tym prezydenckich. Ukłony

  Polubienie

  • edgier25 said

   Witam i dziękuję za wyrażenie swojej opinii na powyższy temat.
   Mam tylko nadzieję ,że więcej ludzi interesuje się zagadnieniami związanymi z Polską tradycją .
   W. Cejrowski jak na razie jest jedyną osobą , która mówi wprost do ludzi – dosłownie wprost bez owijania i nie używa określeń politycznych tzw. dyplomatycznych nie dających jasnych określeń po , której stronie zasiada prowadząc swoją wypowiedź.
   Dziękuję i Pozdrawiam.

   Polubienie

 3. miziaforum said

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/12/03/ruch-narodowego-oporu-od-dzis-wszystkie-chwyty-dozwolone/#comment-92908

  PROSZĘ ROZSYŁAĆ LINK

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: