edgier25

WordPress – Wiadomości

Wałęsa SZYDZI z biednych Polaków

Posted by edgier25 w dniu 4 grudnia 2013


Lech Wałęsa (69 l.) traci najwyraźniej formę. Były prezydent w przerwach między kolejnymi wypadami na Florydę wciąż się z kimś procesuje albo kogoś chce „pałować” lub wdaje się w kolejne pyskówki. Ostatnio w Berlinie nazwał swoich przeciwników „bezczelnymi karłami”. Były robotnik poniża swoich przeciwników, twierdząc, że żaden z nich przez całe życie nie zarobi tyle, co on w godzinę.

TERAZ TO MOŻECIE MI POMACHAĆ SOMBREREM BEZCZELNE KARŁY

TERAZ TO MOŻECIE MI POMACHAĆ SOMBREREM BEZCZELNE KARŁY

Lech Wałęsa jeździ po świecie, chwali się w Internecie fotkami z Florydy i odbiera nagrody jedna zadrugą. Ostatnio wręczono mu w Berlinie nagrodę „Złotej Kury”. Przy okazji doszło do awantury. Grupka z klubu „Gazety Polskiej” z Berlina wykrzykiwała na Wałęsę „Bolek!” i „Zdrajca!”. Wałęsa nie reagował, ale mocno się zdenerwował. Na swoim blogu odpisał „bezczelnym karłom”, jak ich nazwał. Pokazał, kto tu jest cysorzem i ma klawe życie.

„W nagrodach, doktoratach, brawach na stojąco i zaproszeniach na wygłoszenie wykładów zajęte na następne 10 lat, a jakie pieniądze (pisownia oryginalna). Ty przez całe życie nie zarobisz więcej niż moja jedna godzina wystąpienia. Ciebie i Twojej mądrości nikt nie chce słuchać, nawet własna Żona, a ja nie jestem w stanie zrealizować wszystkich zaproszeń, na wszystkich kontynentach” – przechwalał się.

Wałęsa trochę racji ma, bo np. za występ na imprezie u McDonaldsa czy przed pracownikami Biedronki w kraju pobiera od 50 tys. do 100 tys. zł. Lepiej zarabia za granicą, bo od 50 tys. do 100 tys. euro (ok. 200-400 tys. zł) i dodatkowo ma lot klasą biznes oraz dobry hotel. I niech ma. Tylko nie wypada, by były prezydent tak poniżał rodaków.      http://www.se.pl/wydarzenia

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Wałęsa SZYDZI z biednych Polaków”

  1. […] Za; https://edgier25.wordpress.com/2013/12/04/walesa-szydzi-z-biednych-polakow/ […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: