edgier25

WordPress – Wiadomości

Przeszłość Obamy jest już bezpieczna ? Takie wypadki są wyłapywane w Locie…

Posted by edgier25 w dniu 17 grudnia 2013


Zginęła urzędniczka znająca przeszłość Obamy.

TAM BRZOZY NIE ROSNĄ ……..?

(czy w tym wypadku weryfikacja tematu może być inna? złożoność polega na tym ,że jako szary monolit padołu ziemskiego nie mamy pojęcia kim jest ten człowiek –  natomiast po tym incydencie jesteśmy bliżej celu niż nam się może to  wydawać.  Tam brzozy nie rosną , ale wypadki chodzą po ludziach identyczne )

W katastrofie lotniczej na Hawajach zginęła szefowa Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych Loretta Fuddy, która wydała kopię aktu urodzeniu prezydentowi USA Barakowi Obamie. Dokument miał ostatecznie potwierdzić, że Obama urodził się w Stanach i miał prawo startować w wyborach prezydenckich.

Według informacji gazety The Los Angeles Times, 11 grudnia niewielki samolot Cessna, na pokładzie, którego było dziewięć osób, rozbił się u wybrzeża hawajskiej wyspy Molokaʻi. Jak twierdzą dziennikarze, przyczyna katastrofy była awaria silników.

Ratownicy odnaleźli osiem osób, które przeżyły katastrofę, jednej osoby nie udało się uratować. Zmarłą okazała się 65-letnia Loretta Fuddy.

W kwietniu 2011 r. Biały Dom opublikował pełny tekst aktu urodzenia prezydenta Obamy. Dokument ten ma potwierdzać, że polityk urodził się w Stanie Hawaje 4 sierpnia 1961 r. Co automatycznie miało potwierdzić jego obywatelstwo USA, które on otrzymał po urodzeniu, oraz wynikające z tego faktu prawo na kandydowanie w wyborach prezydenta Stanów Zjednoczonych. Od pierwszej kampanii prezydenckiej w 2008 r. podważano fakt urodzenia Obamy na Hawajach w związku z brakiem oryginału jego aktu urodzenia. Przypuszczano, że obecny prezydent USA mógł urodzić się w Kenii.

Kopię aktu urodzenia Obamy, opublikowaną w kwietniu 2011 r., zatwierdziła swoim podpisem Loretta Fuddy, która od marca 2011 r. była szefem Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych w stanie Hawaje. „Na mocy praw, które posiadam, biorąc pod uwagę Pana status jako prezydenta, robię wyjątek, i wbrew istniejącym w departamencie stanu praktykom, pozwalam zrobić poświadczoną kopię dokumentu” – napisała wówczas w liście do Obamy Fuddy.

Autor: Olga Alehno

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: