edgier25

WordPress – Wiadomości

POLSKA UPADNIE – przepowiednie w/g Jackowskiego.

Posted by edgier25 w dniu 10 stycznia 2014


JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski: POLSKA UPADNIE w listopadzie, pogoda ZACZNIE WARIOWAĆ, Europą wstrząśnie ZAMACH – PRZEPOWIEDNIA na LISTOPAD.

Krzysztof Jackowski (48 l.) miał straszną wizję. Zobaczył, jak nasz kraj pogrąża się w wielkiej biedzie i chaosie, a w końcu upada. Dodatkowo zimą pogoda oszaleje, a Europą wstrząśnie zamach terrorystyczny.

(Pierwsze pytanie jakie można sobie zadać to ile jest prawdy w wizjach Jackowskiego ?  –  pewnie 100% > Dalsza interpretacja wizji jest bardziej skomplikowana o czym wie sam Jackowski jak i jemu podobni. To co na płaszczyźnie wygląda jak punkt przy punkcie to w wielowymiarowym formacie tak być nie musi . Jak wiemy z usług Jackowskiego korzystało już wielu ze skutkiem dodatnim. Z tego co można zauważyć  w jego wizjach to są czas i miejsce ze skutkiem dokonanym bez dalszej rozpiętości w czasie – tzn.  przyczyna i skutek czyli   powiedzmy jest morderstwo są zwłoki i miejsce ukrycia zwłok i na tym stop.

Co innego kiedy mówi się o rzeczach , które mają się wydarzyć w czasie przyszłym , a więc jest to rozwojówka  –  tego prostym przykładem jest znany nam Nostradamus , którego wizje zaczęły mieć sens po czasie , a więc musiały się dokonać , aby zrozumieć to  do tego momentu – czas robi swoje   „GDYBY CZŁOWIEK WIEDZIAŁ ,ŻE SIĘ PRZEWRÓCI TO BY USIADŁ” dalej  „CZŁOWIEK , KTÓRY WIE ,ŻE SIĘ PRZEWRÓCI I BRNIE DALEJ KU SWOJEJ ZAGŁADZIE JEST SKOŃCZONYM IDIOTĄ ” tak to można w paru  słowach ująć  . Wiele ciekawych rzeczy już się wydarzyło i bardzo wiele nie  –wnioski same się nasuwają)

 

Kraj sypie się w posadach

Upadek gospodarczy naszego kraju odczujemy w bardzo niedalekiej przyszłości. – Czuję to… najgorszy czas nadejdzie w drugiej połowie października i w listopadzie – mówi Krzysztof Jackowski. – Na taki krach nie jesteśmy przygotowani. Uważam, że nie da się tego zatrzymać. Rząd tak naprawdę nie ma wpływu na sytuację gospodarczą kraju – dodaje. Głęboki kryzys najbardziej odczują szarzy, biedni ludzie i drobni przedsiębiorcy. Ceny wprost oszaleją jak jeszcze nigdy dotąd. – Jesteśmy u progu wielkiego kryzysu i to nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Uważam, że w jakiś czas po tym jesiennym kryzysie nasz kraj zbankrutuje tak jak Grecja. Nie stanie się to jutro ani pojutrze, ale czuję, że to nieuchronne – uszczegóławia swoją czarną wizję.

Rozpad UE jest pewny

– Jestem przekonany, że UE się rozpadnie i mam przeczucie, że rozpad ten będzie nagły – wieszczy Jackowski. – Przywódcy bogatszych państw Unii poczynili już potajemne ustalenia. Chcą wycofać się z wielu spraw, wykolegować biedniejsze kraje, w tym Polskę, i przestać je wspierać – podaje szczegóły.

 Pogoda zacznie wariować

Dziwny, niosący niepokój czas szykuje się także w pogodzie. – Podczas tej zimy będzie miała miejsce anomalia, o której będzie się głośno mówiło – mówi jasnowidz. – Zima nadejdzie bardzo szybko, będzie śnieżna, długa i mroźna, a zapowiadaną przeze mnie anomalią jest tajemniczy okres trwający od jednego do dwóch tygodni, kiedy nadejdzie nienaturalne na tę porę roku ciepło – dodaje.

Terroryści zaatakują Europę

Gdy pytamy Krzysztofa Jackowskiego, czy widzi wielkie wypadki, katastrofy, nagle krzyczy: „Tego się boję!”, a gdy kontynuuje wizję, nie ukrywa, że chodzi o terrorystów. – To będzie w Europie. Wieżowiec, jacyś ludzie w nim uwięzieni. Zdarzenie związane z terroryzmem, o którym będzie bardzo głośno – ostrzega.

Czy jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja na ocalenie? Możemy ją mieć, ale przecież tyle razy mogliśmy przekonać się, że słowa Krzysztofa Jackowskiego potrafią sprawdzać się z zadziwiającą dokładnością.

Reklamy

Komentarzy 10 to “POLSKA UPADNIE – przepowiednie w/g Jackowskiego.”

 1. Piotr G. said

  Taaak, na pewno się wszystko sprawdzało.Mojej znajomej matka została zamordowana. Jackowski jej powiedział, że ona na pewno żyje, a już w tym czasie od dawna była zakopana…. Tyle w temacie

  Zobaczymy co nam czas przyniesie ……….. w myśl powiedzenia „Nie wszystko jest złotem co się świeci ” tak i nie każda myśl musi być trafna
  ale zawsze warto pamiętać o przestrogach.

  Polubienie

 2. tumry said

  To, że z Polską będzie źle, to wiadomo bez Jackowskiego Krzysztofa. Wystarczy spokojnie przyjąć do wiadomości to, co obiektywnie z krajem uczynił Tusk Donald Franciszek. Jesteśmy jak zwierzę po ugryzieniu przez warana z Komodo, który teraz czeka aż ono padnie, i nie musi już nic przedsiębrać, gdyż toksyczne bakterie i tak zrobią swoje, doprowadzając je do śmierci.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  DO ADMINA DAJ ARTA TU MASZ WSZYSTKIE ŹRÓDŁA

  POLSKI JUŻ NIEMA DZIŚ PRZEGŁOSOWANO W SEJMIE – TO ROZBIÓR !!!

  http://miziaforum.wordpress.com/2014/01/10/skandal-obce-sluzby-na-polskich-ulicach-przeglosowane10-01-2014/#comment-97420

  Polubienie

 4. miziaforum said

  http://miziaforum.wordpress.com/2014/01/13/dzieci-wieszaja-sie-z-biedy-poslowie-dostaja-zwroty-kosztow-za-uslugi-burdeli-wzywam-do-buntu/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: