edgier25

WordPress – Wiadomości

WIADOMOŚCI Z PIEKŁA – LUCEK WYWYŻSZONY ….

Posted by edgier25 w dniu 10 stycznia 2014


TAKA ROZPUSTA I WYŁUZDANIE  MOŻE MIEĆ SWOJE MIEJSCE

TYLKO W JEDNYM MIEJSCU…. GDZIE?

W myśl powiedzenia „PANU BOGU ŚWIECĘ , A DIABŁU OGAREK ”  w USreaelu jest dokładnie odwrotnie

W Stanach Zjednoczonych sataniści zamierzają postawić statuę diabła w miejsce pomnika dziesięciu przykazań.

W USA powstała afera z powodu projektu pomnika poświęconego diabłu, który został przedstawiony przez wyznawców Kościoła Szatana. Pomimo ostrej krytyki władz, sataniści zamierzają postawić monument w pobliżu budynku Kapitolu.

File 20021

WYGLĄDEM PRZYPOMINA HERNA Z FILMU ROBIN HOOD – ALE NIE NIE TO JEST ZWYKŁY LUCEK Z PIEKŁA RODEM.

Według The Raw Story, w poniedziałek zwolennicy amerykańskiego Kościoła Szatana złożyli formalny wniosek o instalację posągu w pobliżu budynku rządowego, Oklahoma – State Capitol (Kapitol stanu Oklahoma) w miejscu, gdzie w 2012 roku został wzniesiony pomnik dziesięciorga przykazań biblijnych.

Dzieło projektanta – satanisty przedstawia 2 – metrowy pomnik Szatana Baphomet (stwora o koziej głowie ze skrzydłami i długą brodą), który jest rozpowszechnianym i popularnym symbolem Kościoła Szatana. Według autorów projektu ma powstać rzeźba diabła, a wokół jego tronu będą stać uśmiechnięte dzieci i widnieć będą ozdoby z cytatami z dzieł Lorda Byrona (George Gordon Noel Byron) i Williama Blake’a.

„Pomnik został zaprojektowany w celu odzwierciedlenia poglądów satanistów z Oklahoma City i innych miast” – napisał w swoim oświadczeniu rzecznik Kościoła Szatana Lucien Greaves. „Pomnik będzie miał także znaczenie funkcjonalne,  ponieważ ludzie w każdym wieku będą mogli usiąść na kolanach szatana w poszukiwaniach inspiracji i kontemplacji”.

Inicjatorzy projektu uważają, że siedzący na tronie Baphomet „będzie służył jako latarnia morska, wzywając do współczucia i empatii.” Opisując pomnik, dodają, że „przyjmując naszaofertę dobrzy ludzie z Oklahoma City pokażą, że wspierają i chronią podstawowe prawa konstytucyjne”. Jednakże, „dobrzy ludzie” w obliczu „biblijnego pasa” władz USA poddają ich ofertę ostrej krytyce, twierdząc, że taki projekt nie zostanie zatwierdzony przez komisję .

„Myślę, że trzeba pamiętać, gdzie jesteś” – zaapelował do Satanistów kongresman Don Armes. „Uważam, że musimy być wrażliwi na ludzi o innych poglądach, ale w Oklahomie, nikt nie będzie wspierać takich rzeczy”.

Odpowiedź władz nie ostudziła wyznawców Kościoła Szatana, którzy nie mają zamiaru odbiegać od planu.

„Będziemy budować pomnik, pomimo hipokryzji ustawodawców Oklahomy” – powiedział Lucien Greaves.

Sataniści wynajęli prawników, którzy domagają się respektowania prawa ich klientów do ekspresji religijnej, dokładnie tak samo jak poszanowano prawa zwolenników religii judeochrześcijańskiej. Ich zdaniem konstytucja zapewnia im prawo do dowolnych poglądów i wierzeń, dlatego nalegają na udzielenie zgody na instalację monumentu.

Władze miasta są w nie lada kłopocie, bo muszą się teraz uciekać do legislacyjnych sztuczek, aby nie musieć wydawać decyzji, której nie chcą podejmować. Władze z Oklahomy otwarcie mówią, że jest to deklaracja polityczna a nie religijna i odmawiają zajmowania się sprawą.

http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/chca-zbudowac-pomnik-szatana-w-oklahomie

A MY SWOJĄ DROGĄ ZOBACZYMY KTO ZASIĄDZIE PO PRAWICY WŁADZ USA.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: