edgier25

WordPress – Wiadomości

Nie pytajcie Jurka o faktury na 10 baniek, bo wpadnie w szał!

Posted by edgier25 w dniu 11 stycznia 2014


Owsiak  o TV Republika „GOŃCIE DZIADYGÓW”

Dlaczego Owsiak nie ściąga pieniędzy z rządu z urzędów wojewódzkich z powiatów  – tylko ciągnie bezpośrednio od ludzi. Wychodzi na to ,że ludzie sobie sami pomagają !  Ludzie otwórzcie oczy , pieniądze są potężne , ale w takim zgiełku jak zniknie co nie co to nikt tak szybko się nie połapie .  Agresja wywołana u Owsiaka daje wyraz celności pytania .

 

„- Przy okazji, jeśli gdziekolwiek spotkacie Telewizję Republikę, gońcie, gońcie dziadygów. To zła telewizja. Kolejna, która sączy tylko nienawiść. Nienawiść, nienawiść, nienawiść. Wiecie kto tak robił? To co jest w filmie „Czas Honoru”. To właśnie tacy ludzie to robili, którzy budowali wtedy ówczesną Polskę. Nam się wydawało, żeśmy komunizm obcięli.
– Właśnie ci ludzie, którzy nauczyli się tych wszystkich metod, pisania tych artykułów nienawistnych, tego ganiania za nienawiścią, oskarżania ludzi w internecie, ta czapka SS-mana na moje głowie, to jest właśnie ten sposób myślenia niezatarty za czasów komuny. Jeszcze raz na koniec wam mówię, film „Czas Honoru” ma na końcu taki napis, „osoby są tylko przypadkowe”. Dlaczego tylko przypadkowe, podajcie nazwiska wszystkich s…ów, którzy bili, katowali, robili takie rzeczy i zakończmy tą sprawę raz na zawsze. Dzisiaj przegraliśmy, po raz kolejny przegraliśmy my Polacy z idiotyzmem, z nienawiścią, z taką manią żeby nas wszystkich zatruć.” Jerzy Owsiak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: