edgier25

WordPress – Wiadomości

Arabski bandyta zastrzelony w Berlinie ! Należał do Al-kaidy

Posted by edgier25 w dniu 18 września 2015


Terrorysta ciężko ranił policjantkę w Berlinie. 

Policję wezwano, bo mężczyzna groził przechodniom na ulicy Heerstrasse w Berlinie. Podczas interwencji islamista rzucił się z nożem na funkcjonariuszkę. 44-latka została ciężko ranna. Wtedy ogień do 41-latka otworzył drugi z policjantów, trafiając go kilkakrotnie. Mężczyzna zginął na miejscu.

(akurat w tym czasie bawiłem w Berlinie i muszę powiedzieć ,że media niemieckie w ich telewizji nie były takie wylewne .Pewnie dlatego , aby ludzi nie odstraszać od całych hord panoszących się w tym kraju arabów. I o ile ten zamach został dokonany na osobie niemieckiej policjantki to musiało to mieć miejsce w 12-13 września… dlaczego ?  Właśnie w tych dniach wyszedłem porobić parę fotek w rejonie Sonnenaleje , aby pokazać jak wyglądają ulice stolicy Niemiec. Zazwyczaj ulice są oblegane przez grupy 5 , 6 nawet do 10 opalonych inaczej osób lecz w tych dniach dosłownie wymiotło ich z ulic. Wtedy zastanawiałem się co było powodem …??  Początkowo myślałem ,że to rozpacz po zniszczeniu wybiegu w Mekkce – ale nie nie to było powodem teraz to wiem. )

Napastnik nazywa się Rafik Y. i jest niebezpiecznym terrorystą. – Na razie wiemy, że zastrzelony 41-latek był obywatelem Iraku, który został skazany w 2008 roku na 8 lat więzienia za członkostwo w zagranicznej organizacji terrorystycznej – powiedział prokurator generalny Dirk Feuerberg.

 Rafik Y. z więzienia wyszedł w 2013 roku. Był pod stałym nadzorem policyjnym – nosił na kostce urządzenie monitorujące, które zerwał tuż przed atakiem.

Jedna odpowiedź to “Arabski bandyta zastrzelony w Berlinie ! Należał do Al-kaidy”

  1. dziekan said

    Formalnie uznałbym to za oświadczenie na zasadzie : JESTEŚMY JUŻ W EUROPIE , A TO JEST DOWÓD NA TO !

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: