edgier25

WordPress – Wiadomości

MILIONY ARABÓW CHCĄ ZALAĆ EUROPĘ – TO ZAMIERZONY CEL !

Posted by edgier25 w dniu 20 września 2015


Państwa Europy powinny wzmacniać swoje granice, dlatego, że na Stary Kontynent zmierza od 30 do 35 milionów uchodźców. 

(BEZ WZGLĘDU NA OKOLICZNOŚCI  NIECH TO BĘDZIE NAWET POŁOWA Z TEJ POWYŻSZEJ DEKLAROWANEJ LICZBY  – JEST TO NIEWĄTPLIWIE INWAZJA ARABÓW NA EUROPĘ . WSZYSCY PISZĄ TE INFORMACJE , ALE DO POŁOWY CZYTELNIKÓW ONE NIE DOCIERAJĄ … DLACZEGO ?  BO SĄ TO LUDZIE GŁUPI POZBAWIENI JAKIEKOLWIEK ŚWIADOMOŚCI SKUPIAJĄCY SIĘ TYLKO NA WŁASNEJ DUPIE . TYLKO ZBIOROWA OGÓLNONARODOWA ŚWIADOMOŚĆ POMOŻE W STAWIANIU TWARDYCH WARUNKÓW .  
WĘGRY – ORBAN POWINIEN BYĆ WSPIERANY POD KAŻDYM WZGLĘDEM , A KRAJE POWINNY SIĘ SOLIDARYZOWAĆ WE WSPÓLNEJ WALCE Z TYM ZALEWEM  INNOWIERCÓW .  JUŻ NA DZIEŃ DZISIEJSZY MOŻNA POWIEDZIEĆ ,ŻE JESTEŚMY UGOTOWANI . )

Imam w swojej wypowiedzi obrał odpowiedni kierunek i cel zalania Europy – mówiąc bezpośrednio „IDZIEMY PO SWOJE – IDZIEMY PO TO CO NAM SIĘ NALEŻY”

Kraje te boją się nazywać rzeczy po imieniu – powiedział cytowany przez interia.pl Péter Szijjártó, szef węgierskiej dyplomacji.

Dodał też, że kluczową rolą rządów jest obecnie wzmocnienie granic na zasadach międzynarodowej współpracy bo wtedy „możemy kontrolować kryzys, tylko wtedy, gdy utrzymamy i wzmocnimy zasady z Schengen”.

Péter Szijjártó oskarżył europejskie rządy, iż, kierując się „kłamliwymi doniesieniami mediów” ignorują fakt, że na Stary Kontynent ciągnie wielomilionowa fala imigrantów. – Dlatego Budapeszt stoi na stanowisku, że Europa nie zdoła przyjąć setek tysięcy czy milionów imigrantów ekonomicznych – tłumaczył.

Granica chorwacko-węgierska od strony Węgier strzeżona jest przez policję oraz wojsko wraz z samochodami wyposażonymi w karabiny maszynowe. W kolejnych regionach Węgier wprowadzono stan wyjątkowy, który obejmuje obecnie tereny przy granicach z Serbią, Austrią, Słowenią i Chorwacją. Może on potrwać nawet do pół roku, jak twierdzą komentatorzy.

Komentarze 2 to “MILIONY ARABÓW CHCĄ ZALAĆ EUROPĘ – TO ZAMIERZONY CEL !”

  1. edgier25 said

    Z źródeł prywatnych dowiedziałem się iż wprowadzany jest ostrzał prewencyjny transportów z uchodźcami. Osoby ,które o tym mówiły to turyści powracający z saksów na południu europy .
    Jest to tylko regionalny odruch lecz ponoć skuteczny, uchodźcom zrzucane są kapoki

    Polubienie

  2. Uczenie się jednym z najbardziej skomplikowanym językiem na świecie jest coś, czego można dumni, że potrzebuje commitement aby uzyskać to, co chcesz w nauce, gramatykę, wymowę i stanie mówić, Dołącz Preply bydgoszcz Arabskiego http://www.profesor.pl/forum/read.php?5,402501,page=3

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: