edgier25

WordPress – Wiadomości

Liczba imigrantów, którzy mają trafić do poszczególnych krajów UE, jest znacznie wyższa niż podawana oficjalnie. – Dwa, trzy, cztery razy więcej

Posted by edgier25 w dniu 21 września 2015


 
ALARMUJĄCE PRZECIEKI Z BRUKSELI


Czeka nas wojna domowa w Unii?

DLA MNIE UCHODŹCY TO NIE SĄ !  SĄ TO ZWARTE BOJÓWKI CZEGOŚ CO ZMIERZA DO NAS !


Jesteśmy w przededniu wojny domowej w Unii! – cytuje wypowiedź niemieckiego deputowanego korespondent agencji DPA. Sytuacja na granicach Unii jest coraz bardziej napięta. Węgrzy w obawie o bezpieczeństwo kraju odgradzają się drutem kolczastym, by ograniczyć napływ uchodźców. A w samej Unii politycy toczą spór o podział imigrantów m.in. z Syrii i Erytrei. Bo okazuje się, że będzie ich więcej niż 160 tys. A właśnie tyle miało zostać rozdzielonych pomiędzy kraje UE. Jak nieoficjalnie z Brukseli donoszą politycy, może chodzić nawet o pół miliona uchodźców!

 


europoseł z PiS też przyznaje, że liczba imigrantów, którzy mają trafić do poszczególnych krajów UE, jest znacznie wyższa niż podawana oficjalnie. – Dwa, trzy, cztery razy więcej? Tego nie wiadomo. A będzie ich znacznie więcej. Zaraz zaczynają się sztormy, pogoda nie będzie sprzyjać przeprawom morskim. Uchodźcy wiedzą, że to ostatni moment, by dostać się do Europy – ostrzega Czarnecki.
Za kwotowym – czyli narzuconym przez Komisję Europejską – podziałem uchodźców najgłośniej opowiadają się Niemcy. By przeforsować swe stanowisko i uniknąć stanowczego sprzeciwu Polski, Węgier, Słowacji i Czech, niemiecki szef dyplomacji Niemiec Frank-Walter Steinmeier (59 l.) zasugerował, by zamiast rozmów zarządzić we wtorek głosowanie.

Wiedzą, że w ten sposób przeforsują swoje stanowisko. A wtedy Polska będzie musiała przyjąć przynajmniej 11,5 tys. uciekinierów. Jeśli dojdzie do takiego rozwiązania, Czechy już zagroziły unijnym Trybunałem Sprawiedliwości. – Sądzę, że zostanie wniesiona skarga – zapowiedział wicepremier tego kraju Pavel Bielobradek.

Jedna odpowiedź to “Liczba imigrantów, którzy mają trafić do poszczególnych krajów UE, jest znacznie wyższa niż podawana oficjalnie. – Dwa, trzy, cztery razy więcej”

 1. edgier25 said

  Nie wiem czy człowiek już głupieje jak dostanie więcej swobód …? Wydaje mu się ,że robi dobrze , ale brak dostatecznych informacji powoduje głupie , a wręcz idiotyczne posunięcia w niektórych dziedzinach polityki , polityki prowadzonej przez inne kultury , ludzi innej wiary.
  Zamieściłem parę ważnych informacji po reanimacji tego bloga – dające odpowiednie wytyczne co do przyjmowanych ludzi w wierze islamskiej.
  Oni mogą nam gadać co chcą ,mogą robić z nas idiotów – i robią ! Lecz dlaczego mu jak te barany na rzeź ryczymy pod ich dyktando.
  Kiedy dowiedziałem się nie oficjalnie ile mają dostawać rodziny uchodźców zgodnie z normami UE – to myślałem ,że mnie szlag jasny trafi i pewnie wielu z was również.. chodzi o pieniądze z rzędu 1500 do nawet 2500 złotych . Toż kurwa niektórzy Polacy nie mają takich emerytur czy rent , a o pensjach juz nie wspomnę .
  Wasz wybór niech nie będzie wyborem tych co sprowadzaja nam innowierców .
  Pamiętajcie . Szanujcie to co macie .. zanim ktoś obcy zacznie wam kazać szanować to co ze sobą przywlókł !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: