edgier25

WordPress – Wiadomości

NOWA AMERYKAŃSKA TAKTYCZNA BROŃ JĄDROWA B61-12 W NIEMCZECH !

Posted by edgier25 w dniu 23 września 2015


Naruszenie prawa o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej – to po pierwsze „To jest naruszenie Artykuły 1 i 2 Traktatu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. „

destruio_nuclear-wallpaper-1920x1080

..po drugie jesteśmy co raz bliżej otwartego konfliktu z Rosją jak podają inne media.  Widmo wojny na życzenie USA jest co raz bliższe i bliższe

Stany Zjednoczone planują dostarczyć niemieckim siłom powietrznym Luftwaffe najnowszą wersję bomby jądrowej B61-12. Wcześniej jednak pokryją wszelkie koszty związane z jej przechowaniem i rozmieszczeniem. Decyzję podjęto ze względu na Rosję i jej „prowokacyjne działania”.

USA testowały nową, zaawansowaną wersję bomby jądrowej B61 Mod 12, która jest skuteczniejsza i celniejsza ale posiada mniejszą moc od rozmieszczonych obecnie w Europie wersji Mod 3 i Mod 4. B61-12 zostanie wysłana do niemieckiej bazy lotniczej Büchel w Nadrenii-Palatynacie, która otrzyma fundusze od USA na niezbędne renowacje.

http://www.zdf.de/frontal-21/stationierung-neuer-us-atomwaffen-in-deutschland-russland-beklagt-verletzung-des-atomwaffensperrvertrages-40197860.html

Komentarze 2 to “NOWA AMERYKAŃSKA TAKTYCZNA BROŃ JĄDROWA B61-12 W NIEMCZECH !”

 1. edgier25 said

  Tego typu broń jądrowa może być wykorzystana dosłownie wszędzie ..? Każdy myśli tylko o Rosji ,a cel na pierwszym planie może być to bliski wschód. A co ? Niemożliwe ??? No w końcu należy położyć kres tej wojnie .
  Jest jasne i oczywiste ,ze taka prowokacja jest co najmniej nie na miejscu pod warunkiem ,że Rosja faktycznie nic nie wiem o planach na przyszłość prowadzonych gdzieś tam daleko za oceanem .

  Polubienie

  • edgier25 said

   http://adziekan69.blogspot.com/2015/09/ue-sprowadzajac-islam-wprowadzi-terror.html

   Co prawda jest to teoria spiskowa lecz nie ja ją wymyśliłem . jest ona faktem opisanym i opowiedzianym , a to co dzieje się dzisiaj na naszych oczach raczej potwierdza te cele więcej niż neguje .

   „Unia Europejska w takim systemie w jakim jest obecnie nie ma szansy przetrwać nawet jednego stulecia. Choć i tak jest już dość długu ku zdziwieniu co poniektórych masonów itp. hipokrytom .
   Kiedy powstawała UE wszyscy myśleli ,że ten twór przerodzi się w coś co nazywany dzisiaj USA , ale nie .. NIKT nie chciał oddać swojej suwerenności na korzyść czegoś obcego , czegoś nieznanego. Wprowadzenie wizytówki monetarnej w postaci „euro” i otwarciu granic wewnątrz europy nie załatwiało dosłownie niczego ! Nie powstał rząd w jednym miejscu na terenie UE skąd płynęłyby wszystkie polecenia i rozkazy – nie tak się nie stało . Nie poszło to po myśli ludzi szatrapów , zatraceńców sprawujących władzę absolutną w USA. Taka prawda .
   Unia Europejska na dzień dzisiejszy jest bardziej bezbronna niż jakikolwiek mniejszy kraj w afryce ,, którego rządy są skupione w jednych rękach. „

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: