edgier25

WordPress – Wiadomości

TVP PŁACI ZA WYCHWALANIE ARABUSÓW .. ,ŻADEN POLAK TAK BY SIĘ NIE ZACHOWYWAŁ !

Posted by edgier25 w dniu 25 września 2015


JEDNO NALEŻY POWIEDZIEĆ NA WSTĘPIE . 
 ILU PRAWDZIWYCH SYRYJCZYKÓW PRZYBYŁO DO EUROPY ? 
 UWAŻAM ,ŻE JEST TO ODSETEK TEGO CO NAS ZALEWA. 
 WIĘKSZOŚĆ SYRYJCZYKÓW ZOSTAŁA WYMORDOWANA JUŻ NA MIEJSCU I PÓŹNIEJ  W DRODZE DO EUROPY.
 NA ICH DOKUMENTY PRZYBYŁY HORDY BARBARZYŃCÓW , A CI IDIOCI ICH CZCZĄ JAK BOSKI POWIEW WIATRU DLA EUROPY – JA NAZWAŁBYM TO MOROWYM SMRODEM , KTÓRY MA ZAMIAR SKAZIĆ I W REZULTACIE ZNISZCZYĆ NASZĄ KULTURĘ NA ZAWSZE ! 


Nasi czytelnicy przesyłają do nas szokujące słowa dziennikarza Rafała Otoka-Frąckiewicza, który na swoim facebookowym profilu podzielił się z czytelnikami dość niecodzienną informacją…

Poniżej publikujemy list w całości, jednak opisując słowa dziennikarza w skrócie można śmiało stwierdził, że Telewizja Polska uprawia pro-imigracyjną propagandę!

Oto treść tekstu:

Spotkałem dziś znajomego pracującego na Woronicza. Poinformował mnie, ze każdego ranka odbywają się zebrania redakcyjne godne szkoleń Amwaya, w trakcie których dziennikarze, reporterzy, prezenterzy maglowani są propagandowo w sprawie Ludu Pustyni. Obowiązująca linia mówi, że nielegalni imigranci to ubogacenie, uzdrowicielski wpływ na gospodarkę, no wszelkie cuda na kiju, jakie słyszymy codziennie z mediów. Kiedy spytałem, czy ich kompletnie poje baje…ło, usłyszałem odpowiedź:

– „Ej nikt w to nie wierzy. Chodzi jedynie o to, żeby jakimś cudem przekonać opinię publiczną do tego, że rząd Kopacz ma rację. To wojna o przetrwanie, bo wiedzą, że jak przyjdzie PiS, to ich wszystkich wypier…li z roboty, i to bynajmniej nie za imigrantów. Jeśli jakimś cudem odwrócą tendencje sondaży tak, żeby przynajmniej powstała jakaś antypisowska koalicja, uratują stołki”.

Jeśli dodam, że za występy w programach broniących przyjmowania nielegalnych imigrantów TVP zaczęła płacić po kilka stów, bo nikt nie chciał do nich przychodzić, lepiej opiszę rozmiar paniki? A jeśli dodam, że goście podpisują lojalki, że przez cztery lata nikomu nie powiedzą, że wzięli szmal za przedstawianie błogiego obrazu Ludu Pustyni, stanie się jaśniejszy obraz serwowany przez „ekspertów” przesiadujących w telewizji publicznej…?

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: