edgier25

WordPress – Wiadomości

Córka Hitlera dostanie pokojowego Nobla? a to ciekawe …

Posted by edgier25 w dniu 4 października 2015


Rewelacje na temat „tajnej” córki Hitlera, Angeli Merkel, wcale nie muszą być sezonową plotką. Pamiętacie jak w marcu 2011 roku chyba jako pierwszy w Polsce zwracałem uwagę na sensacyjne doniesienia Benjamina Fulforda? Później Merkel-corka Hitlerazaniechałem, gdyż uznałem to całe Bractwo Białego Smoka i inne rewelacje za zbyt grubymi nićmi szyte. Ale ostatecznie Fulford w wielu sprawach może mieć rację. Obecne forsowanie żydowskich planów zniszczenia Europy przez falę muzułmanów i równoczesne oczyszczenie terenów z Arabów dla Wielkiego Izraela, budzą oburzenie i sprzeciw w wielu krajach, także w Niemczech. A mimo to nikt nawet nie stara się odsunąć jej od władzy. Co więcej, jest najważniejszym kandydatem na tegoroczną Pokojową Nagrodę Nobla (link). Czyli sprawdzony model promowania swoich – Wałęsa, Al Gore, Mandela, Obama – trzej ostatni mogli by śmiało stanąć przed Trybunałem d.s. ludobójstwa i być skazanymi. Co do Wałęsy, to wiadomo już jak go historia oceni.

Fulford w 2011 roku pisał: „dzięki doniesieniom wywiadu rosyjskiego i niemieckiego, wyszło, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera – została poczęta z zamrożonej spermy, pod nadzorem nazistowskiego eksperta złapanego przez Sowietów. Oznacza to bez wątpienia, że jeden z liderów nazistowskiej frakcji ma nadzieję na powołanie faszystowskiego – totalitarnego rządu światowego.” (zob. link).

Jeszcze nie jesteście przekonani? To zobaczcie poniższe zdjęcie przedstawiające młodą Merkel i zdjęcie matki Hitlera w mniej więcej tym samym wieku. Warto porównać prawe krawędzie górnych powiek – u obu kobiet są bardzo podobne, oczy, nos i inne podobne elementy powodują, że można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że są to cechy rodzinne.merkel10

crowley-bush

Dodam, że swastykę i orła nie ja wstawiałem, zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.evilyoshida.com/thread-4556-page-5.html
Ciekawostka: autor artykułu uważa, że nazwisko i imię obecnej kanclerz Niemiec są anagramem angela merkel = klara mengele . Powiązania dr Mengele prowadzą wprost do klanów Rotszyldów i Bushów. Ponieważ jest to osobny temat, nadmienię tu tylko, że George Bush Sr. pochodzi z nazistowskiej rodziny bliskiej Hitlerowi i został sprowadzony do USA w operacji Spinacz (Paperclip). Rodzina Bushów została specjalnie stworzona by zniszczyć USA. Żona Busha seniora jest córką satanisty Aleistera Crowleya.

hitler-MerkelPo lewej kolejne uderzające porównanie Hitlera i Merkel, nawet zmarszczki pod oczami mają podobny kształt! Zdjęcie pochodzi z artykułu „Co się stało z zamrożoną spermą Hitlera?” zob:http://www.helpfreetheearth.com/news501_Merkel.html
Tu się możemy doczytać dalszych sensacji, których na razie nie należy traktować jako dowody, bowiem są trudne do zweryfikowania. W archiwach KGB jest ponoć informacja o prawdziwej dacie urodzin Angeli – 20 kwietnia 1954 (a nie 17 lipca), czyli w rocznicę urodzin Hitlera. Data ta pojawiła się w badaniach dr Karla Klauberga, który w czasie wojny był jednym z najgorszych „Aniołów Śmierci”. Sowieci go uwolnili po 7 latach w zamian za przekazanie tajnych materiałów nazistów dotyczących eksperymentów sztucznego zapładniania, które to później zostały zrealizowane przez sowietów przy poczęciu Angeli Merkel.

Ojciec Hitlera, Alois, jak wiadomo był nieślubnym synem Solomona Rotszylda z Anną Marią Schicklgruber. Tak więc jesteśmy w ścisłym gronie judeo-satanistów, którzy jak wiadomo jeszcze po II wojnie terroryzowali Rosjan.

Gretl-Braun

Klauberg sprowadził do Wschodnich Niemiec najmłodszą siostrę Ewy Braun, Gretl, która to została wybrana na matkę Angeli.Ma zdjęciu po lewej widać wyraźne podobieństwo Angeli Merkel do Gretl Braun.
Doktorowi Klaubergowi umożliwiono wyjazd do Niemiec Zachodnich, gdzie go szybko zamknięto w więzieniu i po dwóch latach zamordowano. Klauberg chyba nie przypuszczał, że ta sama mafia rządzi Europą Zachodnią.

Bardzo ciekawe są kulisy tego co się dalej działo z Angelą według scenariusza opisanego w artykule. Otóż w jej sprawie doszło do specjalnego „porozumienia” pomiędzy sowietami, Amerykanami i Watykanem. Już wtedy planowano jej międzynarodowe rządy, ale dopiero po tym jak Papieżem zostanie Niemiec. Były nazista Joseph Ratzinger stał się Papieżem Benedyktem XVI i stało się to … 20 kwietnia 2005 roku, czyli znów w rocznicę urodzin Hitlera. Przypadek?

Pod opiekę wziął ją wschodnio-niemiecki Kościół Luterański, który tak naprawdę był jedną z „macek” Watykanu. Wpisano ją Angelę Dorotę Kasner, rzekomo jako córkę luterańskiego pastora Horsta Kasnera i jego żony Herlindy. Nazwisko Merkel pochodzi od jej męża, fizyka, Urlicha Merkela, z którym rozwiodła się w 1982 roku po 5 latach małżeństwa.

Co ciekawe, Angela Merkel niechętnie mówi o swoim prywatnym życiu. Zakłada się, że przyczyną może być przeszłość jej ojca, który prawdopodobnie pracował dla Stasi. Są jednak pewne przesłanki, nawet w jej wypowiedziach, że ma podobny charakter do swojego prawdziwego ojca – Adolfa Hitlera. W wywiadzie w 2005 roku dla Frankfurter Allgemeine Zeitung przyznała się, że uwielbia dzieła Richarda Wagnera, a szczególnie Cwał Walkirii.

Old Hitler

Na temat poczęcia Angeli Merkel istnieją również inne przypuszczenia, jak to promowane przez Patricka, który uświadamia turystów w pobliżu Białego Domu ulotkami, na których są zdjęcia Hitlera i Angeli Merkel oraz krótka informacja o tym, że jest ona córką Adolfa Hitlera i Ewy Braun, którą poczęli w Argentynie dokąd uciekli z oblężonego Berlina. Zob:http://www.gkrueger.com/blog/2013/11/angela-merkel-is-daughter-of-adolf-hitler

Teraz można już być pewnym, że zwęglone zwłoki Hitlera i Ewy Braun nie są żadnym dowodem i że Hitler wraz z Ewą Braun mogli dożyć do sędziwego wieku. Otóż niedawne amerykańskie badania DNA za pomocą tzw. „kopiowania molekularnego” rzekomej czaszki Hitlera, która jest w rękach Rosjan wskazują na to, że czaszka pochodzi od … niespełna 40-letniej kobiety!
Zob: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1216455/Hitlers-skull-really-womans-Fresh-doubts-death-tests-bullet-hole.html

Jedna odpowiedź to “Córka Hitlera dostanie pokojowego Nobla? a to ciekawe …”

  1. A-ja-to-Lach said

    Proponuję sprawdzić, jak wyglądała babka Merkel, której fotkę mamy tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Angela_Merkel#/media/File:Ludwik_Marian_Ka%C5%BAmierczak_in_the_uniform_of_Haller%27s_Army_with_fianc%C3%A9e_Margarethe.jpg
    -o dziwo wyglądała prawie identycznie, jak matka Hitlera,więc podobieństwo Merkel zostaje jednak w rodzinie… ciekawostka – jej rodzice to Horst i Herlind, więc można się doszukać HH 😉 Urodziła się w Hamburgu ale ojciec pastor dostał parafię w NRD, dokąd się przeprowadzili,a ze STASI nie współpracował. Niestety Ratzinger objął stolec papieski 19ego kwietnia, a nie 20ego jak piszesz… poza tym luteranom trochę nie po drodze z katolikami. Za to z Bushem to już totalne brednie… nigdzie go nie sprowadzano,bo się urodził w U.S.A, rodzina była zamożna,ojciec bankier i senator,a nie żadni naziści.Jedyne co mogło ich łączyć,to interesy ojca,bo ten faktycznie handlował z niemcami,ale jak ameryka weszła do wojny,a sprawa wyszła na jaw Prescott dostał po łapach.Jednak żadnych zażyłości nie było,nawet nigdy się nie spotkali. Żona Busha nie jest też córką Crowleya,nie ma takiej możliwości,sprawdź sobie gdzie wtedy był i co robił z 50ką na karku 🙂 A „paperclip” miał na celu przechwycenie niemieckich NAUKOWCÓW! Fajnie się czyta takie sensacje,ale żeby to miało jeszcze ręce i nogi… bo tak to czysta fantastyka i cały urok pryska… Pozdrawiam=*=

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: