edgier25

WordPress – Wiadomości

Grupy „uchodźców przestępców” idą własnie przez Bieszczady (okolice Olchowca).

Posted by edgier25 w dniu 4 października 2015


Bardzo niepokojące informacje na temat tzw. uchodźców przekazuje Witold Gadowski. Na swoim prywatnym facebooku poinformował, że grupy imigrantów przechodzą właśnie przez Bieszczady. 

Dziennikarz napisał na facebooku, że grupy uchodźców są w Polsce i przemierzają Bieszczady. Ma ich być tylu, że Polacy przed nimi uciekają.

Grupy „uchodźców przestępców” idą własnie przez Bieszczady (okolice Olchowca). Co na to Straż Graniczna i ABW? Jest ich tylu że uciekają przed nimi turyści – czytamy na facebooku Gadowskiego.

W rozmowie z portalem parezja.pl dziennikarz poinformował, że informacja jest sprawdzona, jednak nie wie wiele więcej ponad to o czym poinformował na facebooku.

zamieszczając wczoraj ten artykuł nie miałem do końca przekonania o jego prawdziwości,, ale informacja a właściwie każda informacja tego typu nie powinna być bagatelizowana w chwili jeżeli ktoś pisze ża są to osoby niebezpieczne . To sklania do pewnych refleksji i nakazuje uprzedzić rodaków . Tak powinno być i jak widać tak jest. 

Dzisiaj do godz.  13 czekałem na inne doniesienia w tej sprawie i nic ciekawego nie znalazłem oprócz sprostowania na stronie portalu „NA TEMAT” IŻ NIEJAKI PAN GADOWSKI  WPUSZCZA W MALINY NASZYCH OBYWATELI PISZĄC FARMAZONY NA TEMAT UCHODŹCÓW W BIESZCZADACH …?  

Jeżeli faktycznie tak jest ,a póki co wszystko na to wskazuje to pan Gadowski jest nie tylko zwykłym gadem , ale i zwykłym ciulem bez odrobiny honoru. My Polacy musimy byćczujni , aby nie popełniać błędów naszych sąsiadów ,którym uchodźcy wychodzą już dupą ,a końca nie widać . Dlatego wklejam artykuł ze strony Na temat.

„W Bieszczadach grasują bandy uchodźców”! Zobacz, jak prawicowy dziennikarz robi ludzi w balona

Media społecznościowe obiegła sensacyjna wiadomość o tym, że w Bieszczadach grasują bandy uchodźców-bandytów. Grasują i straszą turystów, którzy w popłochu opuszczają zagrożony teren. Sieć zawrzała, a atmosferę podgrzewały komentarze w tonie „a nie mówiłem, że tak będzie…”. Wiadomość o uchodźcach błyskawicznie zaczęła żyć własnym życiem.

Jako pierwszy informację podał prawicowy dziennikarz Witold Gadowski. Okazało się, że publicysta lubi dolewać oliwy do ognia i nad prawdę przedłożył nieprawdę, tyle że pasującą do tezy. – To wyssana z palca informacja – mówi dosadnie rzeczniczka bieszczadzkiej straży granicznej.
Jak dziennikarz lęki podsyca
Od początku. Jest ok. godz. 21. Witold Gadomski postanawia zelektryzować opinię publiczną informacją o „uchodźcach-przestępcach”, którzy nielegalnie wdarli się na teren Polski. Mieli przekroczyć granicę w okolicach Olchowca w Bieszczadach. Dziennikarz, powołując się na anonimowe źródło obwieszcza, że „jest ich tylu, że uciekają przed nimi turyści”. Na dowód zamieszcza mapkę, która od jakiegoś czasu ma służyć uchodźcom za rodzaj przewodnika. Jest na niej pokazany szlak tranzytowy, którym mają się przemieszczać obcokrajowcy. Jednym z przystanków jest Polska i Podkarpacie – to tam cudzoziemcy zmierzający na Zachód mają forsować przejście graniczne.

Parafrazując całą tę historię – można odnieść wrażenie ,że ktoś zrobił to skutecznie z całą premedytacją CHCĄC ZOBACZYĆ JAK ZAREAGUJĄ POLACY NA WIEŚĆ O ISLAMISTACH….?  PRAWDOPODOBNIE CAŁY TEN CIĄG BZDUR MIAŁ NA CELU WYŁONIENIE PROBLEMU PRZED RZECZYWISTYM OSADZENIEM NA TERENIE POLSKI ISLAMISTÓW .   JAK WIDAĆ POLACY SĄ CZUJNI I TEN NUMER NIE PRZEJDZIE BEZ ECHA . 

NIE DLA ISLAMU !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: