edgier25

WordPress – Wiadomości

ŻYDOWSKI POJEB BĘDĄCY PROFESOREM W NASZYM KRAJU – POLACY SĄ PRZECIĘTNIE INTELIGENTNI I …

Posted by edgier25 w dniu 5 października 2015


Jesteśmy atakowani zewsząd ! Czy jakiś debil chadza na jego wykłady – bo jeżeli tak to kto?  

Chyba nie Polacy ! 

Pokaz tego, w jaki sposób mniejszość etniczna, do której należy prof. Hartman, chciałby widzieć rolę Polaków w naszym własnym kraju. Polacy w większości nie nadają się do tego, aby kształcić ich na poziomie szkoły średniej. Ponadto Hartman przedstawia patriotyzm, jako coś nie pożądanego. Konkretna i obnażająca obłudę Hartmana odpowiedź prof. Nowaka. Następnie chamska riposta prof. Hartmana, pokazująca butę mniejszości etnicznej, która w ten sposób okazuje wdzięczność za możliwość współistnienia z Polakami w naszym kraju.

CZY TO ŚCIERWO ŻYDOWSKIE MA PRAWO BYĆ W POLSCE ?!

TWIERDZI ,ŻE ODCZUCIA NARODOWE SĄ PYCHĄ NA BAZIE MARTYROLOGII.  

Oni się zaczęli bać nas Polaków widząc ,że zaczynamy wierzyć w nasze narodowe dziedzictwo , że zaczynamy wierzyć w nas samych .

Zaczynamy wierzyć w Polskę ! 

Muszę sobie jeszcze pozwolić na małą uwagę :  w trakcie wtórnego słuchania tej dyskusji … w okolicach  3:20min  Hartmann wypowiada słowa , które najwyraźniej uciekły jemu z wodzy przyzwoitości , a które nie powinny być usłyszane przez innych ….? Słowa te daję do myślenia i posuwają się pod dodatkowy temat do analizy co miał na myśli mówiąc

„JESZCZE PARĘ LAT, A PRZEKONA SIĘ PAN JAK TO U NAS WYGLĄDA „  

–  GDZIE ? NALEŻY POSTAWIĆ TO PYTANIE .

ŻYD MIESZKAJĄCY W POLSCE MÓWI Z TAKIM UNIESIENIEM SŁOWA BĘDĄCĄ , A JAKŻE SWEGO RODZAJU RIPOSTĄ JAKO ODPOWIEDŹ SKIEROWANĄ DO PROFESORA ANDRZEJA NOWAKA.  Znając zapędy syjonistów wiemy nie od dzisiaj na co mają ochotę i w jakiej roli chcą żyć na naszej ziemi.  On się bardzo zdenerwował to widać i tylko siłą się powstrzymał od dalszego wywodu na temat Polski i Polaków – nie inaczej.  Warto o tym pomyśleć przed tym jak znowu jakaś kreatura wciągnie was w nauki o marnej perspektywie na przyszłość.

Kim jest ten czy to coś  ..

Jan Marek Hartman (ur. 18 marca 1967 we Wrocławiu) – polski filozof i bioetyk, profesor nauk humanistycznych, wydawca i publicysta,nauczyciel akademicki, polityk.

Urodził się w zasymilowanej rodzinie żydowskiej. Jest synem Stanisława Hartmana i krewnym rabina Izaaka Kramsztyka

W 1990 ukończył studia filozoficzne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W latach 1990–1994 był doktorantem w Instytucie FilozofiiUniwersytetu Jagiellońskiego. W 1994 rozpoczął pracę jako asystent Instytutu Filozofii UJ. Od lutego 1995 był asystentem, a w październiku tego samego roku został adiunktem Zakładu Filozofii Medycyny Collegium Medicum UJ (przekształconego następnie w Zakład Filozofii i Bioetyki). W 2004 objął stanowisko kierownika tej jednostki.

Doktoryzował się na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1995 pod kierunkiem profesora Władysława Stróżewskiego (na podstawie pracyProblematyka heurystyki filozoficznej). Stopień doktora habilitowanego uzyskał również na Wydziale Filozoficznym UJ w 2001 w oparciu o rozprawę zatytułowaną Techniki metafilozofii. W 2008 otrzymał tytuł profesora nauk humanistycznych, a następnie objął stanowisko profesora UJ (od 2011 profesora zwyczajnego). W latach 2005–2008 był profesorem Akademii Humanistycznej w Pułtusku, w 2008 został profesorem Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie[2], gdzie pracował do 2011.

W pracy naukowej zajmuje się metafilozofią (heurystyką filozoficzną, opracował autorski projekt tzw. teorii neutrum), filozofią polityki,etyką i bioetyką, prezentując poglądy liberalne w debatach publicznych.

Jest autorem kilkunastu książek. Publikował lub publikuje m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Tygodniku Powszechnym”, „Dzienniku Gazecie Prawnej”, „Rzeczpospolitej”, „Polityce”, „Newsweeku”, „Przeglądzie Politycznym”, „Liberte”, „Przekroju”, „Marketingu w praktyce”, „Midzie”, tygodniku „Fakty i Mity”. Pełni również funkcję redaktora naczelnego czasopisma „Principia”, które założył w 1989. W 2009 otrzymał nagrodę Grand Press w kategorii publicystyka.

W latach 2002–2011 był wiceprezesem Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Akademickiego, a w latach 2003–2011 był członkiem Komitetu Nauk Filozoficznych PAN. W latach 2007–2013 był członkiem (w tym od 2010 – wiceprezesem) B’nai B’rith Polska. W styczniu 2007 powołano go na przewodniczącego rady programowej Forum Liberalnego. W latach 2009–2010 był członkiem Zespołu ds. Etyki w Nauce przy Ministrze Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W 2011 objął stanowisko przewodniczącego Zespołu ds. Dobrych Praktyk Akademickich w tymże resorcie, zrezygnował z niego w 2013, pozostając członkiem tego gremium.

Był członkiem Unii Wolności i komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego jako kandydata na urząd Prezydenta RP przed przedterminowymi wyborami. W wyborach parlamentarnych w 2011 był bezpartyjnym kandydatem do Sejmu z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej (nie uzyskał mandatu). W 2012 przystąpił do think tanku Ruchu Palikota „Plan zmiany”, w tym samym roku został również wiceprzewodniczącym rady polityczno-programowej SLD. W 2013 został koordynatorem Europy Plus w województwie małopolskim. W tym samym roku wstąpił do partii Twój Ruch (był inicjatorem jej powołania), gdzie objął stanowisko przewodniczącego krajowej rady politycznej. W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014 bezskutecznie ubiegał się o mandat w okręgu małopolsko-świętokrzyskim, startując z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczegoEuropa Plus Twój Ruch i uzyskując 14 280 głosów.

We wrześniu 2014 decyzją zarządu TR został usunięty z partii po publikacji dotyczącej kazirodztwa. Również władze Uniwersytetu Jagiellońskiego uznały ten artykuł za bulwersujący i odcięły się od niego

W maju 2015 został założycielem ruchu Wolność i Równość, a w sierpniu tego

 

Reklamy

Jedna odpowiedź to “ŻYDOWSKI POJEB BĘDĄCY PROFESOREM W NASZYM KRAJU – POLACY SĄ PRZECIĘTNIE INTELIGENTNI I …”

  1. lepiej być przeciętnie inteligentnym Polakiem, niż zawziętym i pazernym Żydem

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: