edgier25

WordPress – Wiadomości

BUŁGARZY zastrzelili MUZUŁMAŃSKIEGO BANDYTĘ NA GRANICY Z TURCJĄ !

Posted by edgier25 w dniu 16 października 2015


W torbie, znalezionej na miejscu zdarzenia i należącej do zmarłego, znaleziono pistolet

BRAWO BUŁGARZY !

KTOŚ MUSI BRONIĆ POŁUDNIA OPRÓCZ WĘGRÓW PRZED NAJEŹDŹCAMI MUZUŁMAŃSKIMI Z BRONIĄ PALNĄ 

Bułgarska policja zastrzeliła migranta, którzy przekroczył nielegalnie granicę z Bułgarii zTurcją w regionie miasta Sredec na południowych wschodzie kraju – poinformowało w piątek bułgarskie MSW. Premier Bojko Borysow opuścił szczyt UE w Brukseli i wraca do kraju

Jak wyjaśnił na konferencji prasowej w piątek rano szef służb operacyjnych MSW Georgi Kostow, nie chodziło o strzelaninę, jak podano pierwotnie. Policja oddała tylko jeden strzał ostrzegawczy. Jeden z członków grupy, która przedarła się przez zieloną granicę, został ranny rykoszetem. Odwieziono go do szpitala, lecz w drodze zmarł.

Do zdarzenia doszło na granicy bułgarsko-tureckiej /NIKOLAY DOYCHINOV / AFP /AFP
Kostow poinformował, że dużą grupę nielegalnych migrantów próbowało zatrzymać trzech policjantów granicznych; wszyscy z długoletnim stażem. Policjantów nie zatrzymano – podała prokurator okręgowa w Burgas Kalina Czapkynowa. Miasteczko Sredec, w okolicach którego doszło do incydentu, znajduje się w regionie czarnomorskiego portu Burgas, oddalone jest o kilkanaście km od granicy z Turcją.

Na razie nie zatrzymano przemytników ludzi z bułgarskiej strony – sprecyzował Kostow.

 „Była to grupa zachowująca się w sposób bardzo agresywny; żaden z nich nie posada dokumentów” Grupa migrantów składa się w 54 mężczyzn w wieku od 20 do 30 lat, pochodzących z Afganistanu.– mówił. Wszyscy są zatrzymani w ośrodku dla nielegalnych migrantów w Ełchowie; po przybyciu tłumaczy będzie z nimi rozmawiać policja – dodał. Nie ma wśród nich kobiet, ani dzieci.

W torbie, znalezionej na miejscu zdarzenia i należącej do zmarłego, znaleziono pistolet – powiedział Kostow. Według niego policja zareagowała na sygnał elektronicznego systemu ochronnego, który powstał wzdłuż granicy z Turcją.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: