edgier25

WordPress – Wiadomości

OBCHODZISZ HALLOWEEN..? – BĄDŹ OSTROŻNY / islamiści czekają na beztroską głupotę europejczyków !

Posted by edgier25 w dniu 23 października 2015


OBCHODZISZ HALLOWEEN..?  – BĄDŹ OSTROŻNY / islamiści czekają na beztroską głupotę europejczyków !

Halloween

Nadchodzi Halloween jest to okres różnorodności niczym karnawał . Bale przebierańców i niezmierzone pochody dziwadeł  są dobrą maską, dobrym przykryciem  dla licznego grona bandytów islamskich i czubów chcących zrealizować swoje nikczemne marzenia . Dlaczego napisałem bandytów islamskich ??

– dlatego ,że ci dla odmiany mają szerokie możliwości i pod dostatkiem broni i materiałów wybuchowych do realizacji swoich planów, a mają i możecie w to wierzyć . Wystarczy poczytać , pośledzić newsy , aby zrozumieć powagę sytuacji.  Nikogo nie odstraszam , ale warto mieć na uwadze parę przestróg.

Święto Zmarłych

asteroida

HALLOWEEN – nie JEST TO IMPREZA  dla Polaków – bo Polacy mają swoje święto i  jest nim Święto Zmarłych . Nie trzeba chyba przypominać ,że temu świętu towarzyszy zaduma , pamięć o naszych najbliższych , a nie jakieś tam zbydlęcenie – śmierć nie jest niczym pięknym i na pewno nie jest powodem do hucznego obchodzenia tego dnia.  Co by nie mówić i jakby nie patrzeć – kiedy ktoś z naszych bliskich odchodzi to raczej nie jest nikomu do śmiechu , nie jest to powód do radości – chyba wręcz przeciwnie .

WIDAĆ NA POWYŻSZYM ZDJĘCIU ,ŻE FIKCJA NIE ODBIEGA OD RZECZYWISTOŚCI.  FIKCJĘ MOŻESZ WSPOMINAĆ !

RZECZYWISTOŚĆ SPOWODUJE ,ŻE TO INNI BĘDĄ WSPOMINAĆ CIEBIE !

[..] Wracając do tematu Halloween  – należy szczególnie zwracać na to uwagę będąc poza granicami  kraju – tam jest odpowiednie podłoże do zamachów na większe skupiska ludzi   nie będąc przy tym zauważalnym . W przebraniu można dosłownie wedrzeć się wszędzie bez  żadnych podejrzeń.

– Dowodem na to co mówię  niech będzie zamach w Szwecji , gdzie napastnik w przebraniu dokonał mordu niewinnych ludzi . Ów przebieraniec wtargnął na teren szkoły bez żadnych przeszkód , a co najciekawsze wzbudził pozytywne zainteresowanie przez studentów o czym mówią selfie z nim.  Głupota popycha głupotę .

Komentarze 2 to “OBCHODZISZ HALLOWEEN..? – BĄDŹ OSTROŻNY / islamiści czekają na beztroską głupotę europejczyków !”

 1. edgier25 said

  „Żeby człowiek wiedział ,że się przewróci to by usiadł” mówi stare powiedzenie lecz kto posłucha dobrej rady zawsze pożyje dłużej. Warto mieć na uwadze te słowa i nikogo nie na namawiam , aby zaprzestał czynić tego co jest COOL , tak, tak moda nie zawsze idzie ze zdrowym rozsądkiem .

  Polubienie

 2. edgier25 said

  ŻEBY JESZCZE CZŁOWIEK WIEDZIAŁ O CO MU CHODZI ??????

  Kto i w jakim celu stworzył tajemnicze wideo? Od momentu jego upublicznienia przez Krahbichlera, internauci prześcigają się w snuciu domysłów. Niektórzy twierdzą, że autorem filmu jest haker, inni że seryjny morderca, a jeszcze inni przekonują, że to jedynie kiepski dowcip.
  Czy autorem tajemniczego nagrania jest Polak? Kopertę z płytą nadano w Warszawie. Adresat przesyłki – Johny Krahbichler z portalu Gadgetzz był przekonany, że dyskietka zawiera program do testów, nie spodziewał się, że znajdzie na niej niepokojący film pełen ukrytych treści.
  Czarno białe nagranie przedstawia dziwną postać w masce i pelerynie, która stoi na tle ściany opuszczonego budynku. Jej zachowanie i gesty wskazują na to, że chce przekazać odbiorcy jakąś wiadomość. Nagraniu towarzyszy podkład muzyczny. Analiza przesterowanych dźwięków spektrogramem wykazała, że zawiera komunikat „You Are Already Dead” czyli „Jesteś już martwy”. Inny użytkownik serwisu Reddit odkrył, że film zawiera również ukryte obrazy pięciu torturowanych kobiet i dwóch mężczyzn – stąd podejrzenie, że nagranie jest dziełem seryjnego mordercy. Nadal jednak nie wiadomo dlaczego płytę wysłano do Krahbichlera, który zajmuje się nowinkami technologicznymi. Niektórzy internauci stwierdzili, że być może jest to zaplanowana akcja marketingowa lub dzieło hakera. Wiele osób nadal próbuje rozszyfrować zagadkę swoimi ustaleniami dzielą się w wątku w serwisie Reddit.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: