edgier25

WordPress – Wiadomości

ISIS grożą Polsce – Przepowiednia Nostradamusa spełnia się

Posted by edgier25 w dniu 26 listopada 2015


Państwo Islamskie opublikowało kolejny film propagandowy. Tym razem pojawiła się w nim polska flaga. Nasz kraj został wymieniony pośród wrogów ISIS. Czy powinniśmy się bać?

Kolejny filmik stworzony przez bojowników Państwa Islamskiego budzi strach w wielu krajach świata, w tym także w Polsce. Dżihadyści umieścili w nim bowiem flagi państw, które ich zdaniem są największymi przeciwnikami ISIS. Wśród zagrożonych atakiem krajów znalazła się również Polska.

a2636-2w7lc34

Państwo Islamskie szykuje się do wojny nie tylko z Francją, ale także Turcją i Rosją. Bezpieczne nie są też m.in Niemcy, Belgia i Szwecja.

 Służby bezpieczeństwa cały czas zapewniają, że w naszym kraju nie ma zagrożenia i Polacy nie muszą obawiać się ataków terrorystycznych. Były szef ABW gen. Dariusz Łuczak kilka tygodni temu stwierdził jednak, że jest w Polsce kilka osób, które mogą mieć powiązania z ISIS.

ABW sprawdza m.in.  Polaków, którzy wyjechali do Niemiec lub Norwegii, tam przeszli na Islam i są teraz gotowi walczyć po stronie Państwa Islamskiego.

 

Kiedy Paryż przeżywa żałobę po ofiarach bestialskich zamachów z 13 listopada, Bruksela przypomina oblężoną twierdzę, a cała Europa obawia się kolejnego uderzenia terrorystów spod znaku czarnych flag ISIS, wielu przypomina sobie przepowiednie Nostradamusa. Wydaje się, że w świetle ostatnich wydarzeń na Starym Kontynencie słowa francuskiego jasnowidza nabierają złowieszczego sensu.

„Wielka wojna rozpocznie się we Francji, a potem dotknie całej Europy, długa i okrutna będzie ta wojna dla wszystkich… później w końcu przyjdzie pokój, ale niewielu będzie mogło się nim cieszyć” – czytają te słowa XVI-wiecznego lekarza, astrologa i autora przepowiedni trudno nie pomyśleć o ostatnich wydarzeniach we Francji. W piątkowych zamachach w Paryżu zginęło 130 osób, a setki zostały ranne. Miasto, a wraz z nim cały kontynent, pogrążyło się w żałobie. Francuski prezydent Francois Hollande ogłosił, że „kraj znalazł się w stanie wojny”, a kolejne wydarzenia na świecie zdają się potwierdzać, że Europa znalazła się na krawędzi ogólnoświatowego konfliktu.

Jedna odpowiedź to “ISIS grożą Polsce – Przepowiednia Nostradamusa spełnia się”

  1. edgier25 said

    Kolejny fragment przepowiedni dotyczy innej europejskiej stolicy – Rzymu. Nostradamus pisał o wielu koniach Kozaków, które będą piły wodę w fontannach Wiecznego Miasta. „Rzym zniknie, a z nieba spadnie ogień i zniszczy trzy miasta (…) Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta” – pisał Francuz. Trudno tu nie przypomnieć obietnicy, jaką złożyli dżihadyści w lutym tego roku. – Jesteśmy na południe od Rzymu i go podbijemy (…) Podbijemy Rzym i połamiemy wasze krzyże – zapowiadali wówczas terroryści w opublikowanym w sieci filmie. Włoskie władze alarmowały wówczas, że zagrożenie terroryzmem nigdy nie było bardziej realne.

    Dziś, kiedy niemal wszystkie europejskie stolice biorą pod uwagę ryzyko zamachów, zagrożenie, o którym pisał wieki temu Nostradamus, wydaje się być bliżej niż kiedykolwiek. W momencie, kiedy francuski prezydent odbywa spotkania na szczycie z najważniejszymi światowymi liderami, a po ulicach Brukseli i Paryża krążą żołnierze, trudno nie odczuwać dreszczu zaniepokojenia na myśl o przepowiedniach Nostradamusa.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: