edgier25

WordPress – Wiadomości

FEMA Rządowe obozy koncentracyjne w USA


                            BYŁ BY TO TEMAT Z POGRANICZA SF.

                 GDYBY NIE FAKT  ICH ISTNIENIA NA TERENIE USA

Wieczorem 1 stycznia laureat pokojowej nagrody Nobla, prezydent USA Barack Obama, podpisał „The National Defense Authorization Act (NDAA)”, unieważniający w praktyce tzw. „Bill of Rights”, czyli 10 poprawek do konstytucji gwarantujących realną wolność, z jakiej swego czasu słynęły USA.

Poprawki zwane „Bill of Rights” zostały zatwierdzone 25 września 1789 roku i gwarantowały między innymi wolność wyznania i sumienia, prawo do swobodnego gromadzenia się, prawo do posiadania i noszenia broni, a także prawo do własności prywatnej. W owym czasie były to rewolucyjne zmiany, kwintesencja demokracji.

Podpisany w tajemnicy, a napisany przez senatora Carla Levina i Johna McCaina „The National Defense Authorization Act” w praktyce cofa wszelkie swobody obywatelskie od setek lat zagwarantowane przez wspomniane 10 poprawek. Otwiera to amerykańskim służbom wręcz nieograniczone pole do represji i kontroli.

Według Grzegorza Nowaka, który w serwisie amerbroker.pl podaje te informacje twierdząc również, że jest to prawdopodobnie pierwsza wzmianka o NDAA w polskojęzycznym internecie, akt ten „deklaruje Amerykę polem walki”, gdzie jakiekolwiek represje, czy wręcz likwidacje obywateli będą się odbywały bezkarnie i bez procesu. NDAA miał zostać „przepchnięty za zamkniętymi drzwiami” bez żadnego czytania podczas posiedzenia komisji.

Nowak zwraca również uwagę, że do 3 stycznia informacja o podpisaniu aktu nie pojawiła się w żadnych oficjalnych mediach, a jedyny teksański portal, który odważył się o tym napisać, usunął wpis po kilku godzinach. NDAA może stać się skutecznym narzędziem do pozbycia się jakiejkolwiek opozycji wewnętrznej, szczególnie w kontekście rozbojów USA na Bliskim Wschodzie i zbliżającej się wielkimi krokami wspólnej rabunkowej agresji USA i Izraela na Iran.

O tym, jak oczywistych i bezpośrednich, wyzbytych jakiegokolwiek kamuflażu sposobów na uciszanie wszelkich niewygodnych głosów sprzeciwu używa się obecnie w USA, może świadczyć chociażby film, który w ostatnich dniach zdobył sporą popularność w serwisie YouTube. Oto transmisja wypowiedzi na żywo 28-letniego kaprala, weterana misji w Afganistanie w dziwny sposób urywa się przez zakłócenia akurat w momencie, kiedy ten zaczyna mówić o niebezpieczeństwie związanym z angażowaniem się w konflikt z Iranem: Wyciszyć trepa.

Komentarze 3 to “FEMA Rządowe obozy koncentracyjne w USA”

 1. edgier25 said

  PARĘ PRZYKŁADÓW W ISTOCIE – NAMACALNYCH……….

  Polubienie

 2. kinga said

  Czytam to po raz pierwszy i dla mnie to jest coś strasznego !!!

  Polubienie

 3. […] FEMA Rządowe obozy koncentracyjne w USA […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: