edgier25

WordPress – Wiadomości

POWIADA KSIĄDZ DO UCZENNICY Z CHOJNIC.


                                      Ksiądz do uczennicy z Chojnic:

                    Wolniej to będziesz krzyczała

                  do męża podczas nocy poślubnej.

To już szczyt wszystkiego, żeby na lekcjach religii duchowny posuwał się do takich zbereźnych żartów! W Gimnazjum nr 3 w Chojnicach (woj. pomorskie) doszło do skandalu gdy katecheta rzucił do jednej z uczennic: „Wolniej, wolniej to będziesz krzyczała do męża podczas nocy poślubnej”. To odpowiedź kapłana na prośbę dziewczyny, by mówił wolniej, bo nie nadąża notować. 

Trzecioklasiści z Chojnic byli zszokowani frywolnym żartem księdza. Duchowny powinien przecież świecić młodzieży przykładem, być wzorem czystości, zachęcać do skromności, godności, wstrzemięźliwości, a nie rzucać wulgarne docinki! 

– Ksiądz chciał chyba wyjść na dowcipnego luzaka, ale mu tym razem nie wyszło – komentuje dla „Polski The Times” uczeń klasy, na lekcji u której kapłan zaliczył słowną wpadkę.

Do skandalicznego zajścia doszło na religii u gimnazjalistów z trzeciej klasy. Jedna z uczennic nie mogła nadążyć z notowaniem tego co mówi duchowny. Poprosiła go więc, by nieco zwolnił. Wtedy ksiądz miał wypalić z obleśnym żartem.

Sam katecheta nie ma sobie nic do zarzucenia. Przekonuje, że uczniowie wszystko przeinaczyli, a on padł ofiarą manipulacji. – To nadinterpretacja. Nie powiedziałem słów w ten sposób i w takim znaczeniu. Nie będę komentował tego zdarzenia ani zachowania uczniów – wyjaśniał gazecie. 
O zachowaniu księdza wiedzą już rodzice i dyrekcja szkoły. Dyrektor gimnazjum uważa, że kapłan powinien wszystko wyjaśnić młodzieży, ich rodzicom i przeprosić za żart. Wchodzi też w grę zmiana nauczyciela religii.

Komentarze 4 to “POWIADA KSIĄDZ DO UCZENNICY Z CHOJNIC.”

 1. kinga said

  Pedofil i nic więcej.

  Polubienie

 2. PolYDS said

  zawsze to samo… to nie ja… to nie tak… wymyślili sobie… nadinterpretacja…

  to szczury kato-lickie

  Polubienie

 3. edgier25 said

  należy piętnować takie przypadki……..

  Polubienie

 4. wojtek said

  No znam wiele gimnazjalistek i nie wierze, że takie teksty są dla nich zgorszeniem! co weekend impreza, alkohol, sex, a tu pozorowane zgorszenie pewrsektywą bzykania w noc poślubną… hehe! znalazły się święte!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: